bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 63,782.09 2.41%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,050.94 2.09%
bnb
BNB (BNB) $ 556.69 1.20%
solana
Solana (SOL) $ 141.92 1.87%
xrp
XRP (XRP) $ 0.519203 3.34%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.478733 2.07%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.1525 0.32%

eToro, Avustralya’da Kripto Para Birimi Ağını Genişletiyor

etoro avustralyada kripto para birimi agini genisletiyor

eToro, Avustralya’da ticaret yapmak için Shiba, Solana, Dogecoin dahil olmak üzere 15 kripto para birimini daha bünyesine ekliyor. 26 Ekim tarihinde eToro, Avustralya’da kendi kripto hizmetlerini uzatacağını duyurmuştu.

Platformdaki ek 15 dijital varlığa müşteri erişimi; Solana, Shiba Inu ve Dogecoin gibi paralar da dahil olmak üzere Avustralyalıları kapsayacak şekilde genişletildi.

eToro Platformuna Ek Kripto Para Birimleri Ekliyor

Platformda yeni pozisyonlar oluşturan Avustralyalı yatırımcılar, platforma ek kripto varlıklarının dahil edilmesiyle beraber artık portföylerini çeşitlendirebilecek. Aynı zamanda varlıkları elde etmek için daha fazla alternatife sahip olacaklar.

eToro enables Uniswap and Chainlink trading for its 20 million users

Çok varlıklı yatırım platformu, 1 Kasım’dan itibaren Avustralyalı kullanıcıların, eToro, platform aracılığıyla Cardano ve TRON yatırımcılarına özel bir staking hizmetini kullanarak aylık olarak ödül kazanabileceklerini açıkladı.

Buna ek olarak eToro platformundan müşterilerin dijital para birimlerini saklayabilecekleri çevrimiçi bir kripto cüzdan olan eToro Wallet’a kripto para transferlerinin yakın gelecekte kullanıma sunulacağını da açıkladı. Gelecekte ürünleri hakkında daha fazla bilgi sağlayacağını da doğruladı.

eToro Avustralya Genel Müdürü Robert Francis konu ile ilgili olarak şunları söyledi: 

eToro, kripto pazarlarında bir öncü oldu ve daha fazla Avustralyalının bu gelişmekte olan varlık sınıfına adım attığını görmekten heyecan duyuyoruz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala