eToro, Avustralya’da Kripto Para Birimi Ağını Genişletiyor

etoro avustralyada kripto para birimi agini genisletiyor

eToro, Avustralya’da ticaret yapmak için Shiba, Solana, Dogecoin dahil olmak üzere 15 kripto para birimini daha bünyesine ekliyor. 26 Ekim tarihinde eToro, Avustralya’da kendi kripto hizmetlerini uzatacağını duyurmuştu.

Platformdaki ek 15 dijital varlığa müşteri erişimi; Solana, Shiba Inu ve Dogecoin gibi paralar da dahil olmak üzere Avustralyalıları kapsayacak şekilde genişletildi.

eToro Platformuna Ek Kripto Para Birimleri Ekliyor

Platformda yeni pozisyonlar oluşturan Avustralyalı yatırımcılar, platforma ek kripto varlıklarının dahil edilmesiyle beraber artık portföylerini çeşitlendirebilecek. Aynı zamanda varlıkları elde etmek için daha fazla alternatife sahip olacaklar.

eToro enables Uniswap and Chainlink trading for its 20 million users

Çok varlıklı yatırım platformu, 1 Kasım’dan itibaren Avustralyalı kullanıcıların, eToro, platform aracılığıyla Cardano ve TRON yatırımcılarına özel bir staking hizmetini kullanarak aylık olarak ödül kazanabileceklerini açıkladı.

Buna ek olarak eToro platformundan müşterilerin dijital para birimlerini saklayabilecekleri çevrimiçi bir kripto cüzdan olan eToro Wallet’a kripto para transferlerinin yakın gelecekte kullanıma sunulacağını da açıkladı. Gelecekte ürünleri hakkında daha fazla bilgi sağlayacağını da doğruladı.

eToro Avustralya Genel Müdürü Robert Francis konu ile ilgili olarak şunları söyledi: 

eToro, kripto pazarlarında bir öncü oldu ve daha fazla Avustralyalının bu gelişmekte olan varlık sınıfına adım attığını görmekten heyecan duyuyoruz.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
529.089,15 TL 0,79%
ethereumETH/TRY
33.517,42 TL 0,98%
tetherUSDT/TRY
19,07 TL 0,57%
bnbBNB/TRY
6.228,32 TL 0,90%
usd-coinUSDC/TRY
19,05 TL 0,60%
xrpXRP/TRY
8,49 TL 2,50%
cardanoADA/TRY
6,73 TL 0,44%
staked-etherSTETH/TRY
33.501,05 TL 1,18%
dogecoinDOGE/TRY
1,41 TL 0,37%
matic-networkMATIC/TRY
20,82 TL 1,42%
Bağlantıyı kopyala