EthereumPoW (ETHW) Listeleme için Çağrıda Bulundu

EthereumPoW1

Ethereum Blockchain ağının Proof of Work’ten Proof of Stake’e geçişini reddeden bir grup geliştirici tarafından hayata geçen EthereumPoW (ETHW), yeni bir çağrı ile gündeme geldi. Proje, her ne kadar ilk etapta destek toplamayı başarsa da bu desteğin arkası pek gelmedi. Bunun üzerine listeleme sayılarını artırmak için yeni bir yöntem deneyen proje, Twitter üzerinden startup’ları ve borsaları ETHW coin’i listelemeye çağırdı.

EthereumPoW (ETHW) Listeleme için Çağırıda Bulundu

EthereumPoW, Borsalara ETHW Listelemesi için Çağrıda Bulundu

Ethereum Blockchain ağının PoW olarak hayatına devam etmek için kendisini fork’layan EthereumPoW, kendisini yeni destekçiler aramak için çalışmalarına devam ediyor. Her ne kadar PoW destekçileri tarafından bir raddeye kadar desteklense de tüm DeFi ekosisteminin PoS’a geçmesi ile birlikte elinde sadece ETHW kalan projenin işi ne yazık ki oldukça zor.

Bu noktada yeni bir çözüm aramaya çalışan proje, platformlardan listeleneme talep etti. Twitter’da EthereumPoW (ETHW) için paylaşılan bir açıklamaya göre, EthereumPoW ekosistemi hızlı bir yapım aşamasında. Ek olarak ETHW merkezli ürünlerin ilk ekosistem dizininde yer almak için Web3 ekiplerine çağırıda bulunan proje, ekiplerin amaçlarını anlatmalarını istedi.

Ek olarak proje dolandırıcılara karşı EthereumPoW (ETHW), katılımcılarını yalnızca ana ve resmi Twitter hesaplarından bilgilendirme yapacakları konusunda uyardı.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
318.658,80 TL 0,21%
ethereumETH/TRY
23.619,83 TL 0,29%
tetherUSDT/TRY
18,66 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.406,05 TL 0,11%
usd-coinUSDC/TRY
18,65 TL 0,06%
binance-usdBUSD/TRY
18,66 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
7,32 TL 0,15%
dogecoinDOGE/TRY
1,93 TL 0,53%
cardanoADA/TRY
6,00 TL 0,28%
matic-networkMATIC/TRY
17,12 TL 0,21%
Bağlantıyı kopyala