Ethereum Balinası, Shiba Inu (SHIB) Satın Alımına Devam Ediyor

ethereum balinasi shiba inu shib satin alimina devam ediyor

Ethereum (ETH) balinaları son zamanlarda popüler meme kripto para birimi Shiba Inu (SHIB) alımları ile gündeme geliyor. WhaleStats tarafından elde edilen bilgilere göre; Ethereum (ETH) balinası 1.070.028 dolar karşılığında toplam 56.946.679.217 Shiba Inu (SHIB) satın aldı.

Ethereum Balinası, 1.070.028 Dolar Karşılığında SHIB Satın Aldı

Kripto para sektörü tüm hızıyla büyümeye devam ederken, kripto balinaları da hızla varlıklarını büyütmeye devam ediyor. Özellikle Ethereum (ETH) balinaları son zamanlarda yaptığı Shiba Inu (SHIB) alımları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Ayrıca belirtmek gerekirse söz konusu satın alma işleminden sonra, bu kripto para cüzdanında tutulan Shiba Inu 1.147.843.854.587 Shiba Inu’ya (SHIB) yükseldi.

Bunun dışında “Bombur” ve bir diğer kripto balina olan “BlueWhale0073” birlikte 2.208 milyon dolar değerinde  128 milyar SHIB satın aldı. Ek olarak “Bombur”un burada satın aldığı hisse 53.788.394.748 SHIB oldu.

Son olarak popüler meme kripto para birimi Shiba Inu’nun (SHIB) güncel durumuna bir göz atalım. Shiba Inu (SHIB) haberin yazımı esnasında Coingecko verilerine göre; 0,00001667 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
526.157,91 TL 0,06%
ethereumETH/TRY
33.334,69 TL 0,62%
tetherUSDT/TRY
19,19 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
6.172,74 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
19,15 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
8,48 TL 3,94%
cardanoADA/TRY
6,75 TL 2,33%
dogecoinDOGE/TRY
1,42 TL 1,06%
staked-etherSTETH/TRY
33.330,88 TL 0,40%
matic-networkMATIC/TRY
20,58 TL 2,31%
Bağlantıyı kopyala