Ethereum Balinaları, Büyük Miktarda Ekleme Yaptı

ethereum balinalari buyuk miktarda ekleme yapti 2

Kripto para borsasındaki dalgalanma devam ederken, her kripto para piyasaya farklı şekilde tepkiler veriyor. Kısa süre önce 4.000 dolar sınırına yaklaşan Ethereum (ETH) da adından söz ettiren kripto para birimlerinin başında yer alıyor. Yayınladığı verilerle dikkat çeken Santiment, son 15 hafta içinde yaşanan hareketlilikle ilgili verileri de kullanıcılarla paylaştı. Ethereum balinaları, büyük miktarda ekleme yaptı.

Ethereum’un fiyat grafiklerindeki yerine bakacak olursak, 5.500 dolarlık alana doğru tekrar hareket ettiğini söyleyebiliriz. ETH’nin anonim sahipleri neredeyse 1 milyar dolar değerinde ETH taşıdı.

Ethereum Balinaları Harekete Geçti

Santiment, yeni verileri kullanıcılarla paylaştı. Şirkete göre, Ethereum’un şimdiye kadar 3.537 dolar seviyesine gerilemesiyle birlikte balinalara ait en büyük 10 ETH cüzdanının tuttuğu ETH miktarında önemli bir artış görüldü.

Son 15 haftada, bu soğuk cüzdanlarda saklanan Ethereum miktarı son 51 ayın zirvesine çıktı. Verilere göre, bu adresler, dolaşımdaki ETH arzının yüzde 21,38’ini elinde tutuyor. Bu da Mayıs 2017’nin ilk günlerinden beri tutulan en büyük Ether miktarı olarak dikkat çekiyor.

Diğer taraftan kısa süre önce Whale Alert de son 24 saat içinde kripto balinalarının Ethereum’da 1 milyar doların yerini değiştirdiğini bildirmişti.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 379.805,39 TL 1,52%
ethereum
Ethereum (ETH) 26.878,58 TL 4,02%
cardano
Cardano (ADA) 19,27 TL 2,14%
tether
Tether (USDT) 8,64 TL 1,12%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.243,98 TL 1,28%
xrp
XRP (XRP) 8,49 TL 1,56%
solana
Solana (SOL) 1.280,07 TL 4,34%
polkadot
Polkadot (DOT) 270,77 TL 3,01%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,64 TL 0,70%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 1,92 TL 2,80%
Copy link
Powered by Social Snap