bitcoinBTC/TRY
1.222.366,41 TL 3,66%
ethereumETH/TRY
64.955,39 TL 4,43%
tetherUSDT/TRY
28,94 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
7.042,73 TL 1,58%
xrpXRP/TRY
18,09 TL 5,22%
solanaSOL/TRY
1.997,57 TL 4,81%
usd-coinUSDC/TRY
28,95 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
64.988,97 TL 4,26%
cardanoADA/TRY
15,95 TL 6,72%
dogecoinDOGE/TRY
2,84 TL 1,58%

Paylaş

Eski direktör Bitcoin ETF için tarih verdi

bitcoin etf

BlackRock’un eski genel müdürü, SEC’in Bitcoin ETF’ini 3 ila 6 ay içerisinde onaylayacağını söyledi.

“Aynı anda onaylayacak”

Mevcut durumda MarketVector Indexxes’in CEO’su olan Eski BlackRock Genel Müdürü Steven Schoenfield, ABD Menkul Kıymetler Komisyonu’nun Bitcoin spot ETF onayı için 3 ila 6 ay aralığındaki bir sürede karar alacağını belirtti. Schoenfield tahminini, CCData’nın Londra’daki Dijital Varlık Zirvesi’nde ETF’lerle ilgili bir panel tartışması sırasında paylaştı.

bitcoin etf 1

“SEC muhtemelen tüm ETF başvurularını aynı anda onaylayacaktır. Kimseye ilk hamle avantajını vermek istediklerini sanmıyorum.” diyen Schoenfield, “Ayrıca SEC’in kaybettiği Grayscale davası da var, bu da büyük olasılıkla Grayscale Bitcoin Trust’ın bir ETF’ye dönüştürülmesine izin vermek zorunda kalacakları anlamına geliyor.” ifadelerini kaydetti.

Martin Bednall ise CCData’nın Londra’daki panel tartışması sırasında, SEC’in Bitcoin spot ETF’lerini onaylamaya karar vermesi durumunda, hem marka hem de kaynaklar açısından geleneksel finansal gücün BlackRock’a ilk hamle avantajı sağlayacağına inandığını söyledi.

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir

Beyza Nur Kızıldemir 6 Temmuz 1997 tarihinde Bursa’da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise yıllarını Bursa’da geçirdi. Şu an İstanbul’da yaşıyor. Çocukluğundan bu yana tiyatro, müzik, sinema ve edebiyata ilgi duydu, zaman zaman bu branşlarda eğitimler aldı. İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan Beyza, aynı zamanda Gazetecilik bölümü ile de çift anadal yaptı. Öğrencilik yıllarında üniversitenin resmi yayın organı İletim Gazetesi’nde muhabir ve editör olarak çalıştı. Aynı yıl Vatan Gazetesi’nin kitap ekinde editör stajını tamamladı. Eğitim ve iş hayatı daima iç içe olan Beyza, satış danışmanlığından garsonluğa kadar pek çok iş tecrübesi edindi ve hayatı tanıdı. Work and Travel programıyla 3 buçuk ay ABD’de yaşadı. Mezun olduktan sonra Akşam Gazetesi’nde profesyonel meslek hayatına adım attı. Burada SEO editörü ve gündem editörü olarak toplamda yaklaşık 2 yıl görev aldı. Farklı sektörlerde deneyim edinme arzusuna kapılan Beyza, Günışığı Kitaplığı’nın basın tanıtım sorumluluğunu üstlendi. Yazma sevdası ağır basınca da medyaya dönüş yaptı. Bir dönem Fil'm Hafızası'nın haber editörleri arasında yer alan Beyza, geleneksel ve dijital medyada edindiği tecrübeler sayesinde her konuda yazabilme yetisi kazandı. Farklı mecralarda yazıları yayınlandı. Dijital varlıkların, biz istesek de istemesek de geleceğin ekonomisini yönlendireceğine inanıyor. Kripto sektörünün kendi içinde yarattığı dilin, her kesimden okur tarafından anlaşılması için çalışan Beyza, mevcut durumda BTC Haber, Coinkolik ve CoinBilgi'de SEO editörü görevini yürütüyor. Ayrıca farklı kurumlara freelance olarak içerik üretiyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala