En Çok Ziyaret Edilen Kripto Borsaları – Kasım 2021

en cok ziyaret edilen kripto borsalari kasim 2021 2

ICO Analytics, en çok ziyaret edilen kripto borsaları Kasım 2021 listesini açıkladı. Kasım ayı boyunca, ilk 20 borsanın yer aldığı listede trafiklerinde düşüş yaşayan hiçbir borsanın olmaması dikkat çekti. Listenin ilk ikisi değişmezken, üçüncü sıranın yeni sahibi Gate.io oldu.

En Çok Ziyaret Edilen Kripto Borsaları – Kasım 2021

Ekim ayındaki istatistiklere baktığımızda, Binance’in lider olduğunu görüyoruz. Ekim ayını yüzde 12’lik büyüme ile kapatan Binance, Ekim 2021’de 171 milyon ziyaretçi almıştı. Kasım 2021’de ise 188 milyon ziyaretçiye ulaşarak yüzde 10’luk artış yaşadı. Bu ayın da lideri Binance oldu.

İkinci sırada ise yine Coinbase var. Ekim 2021’de 91 milyon ziyaretçiye ulaşan Coinbase, Kasım 2021’de ise yüzde 18’lik artışla 108 milyon ziyaretçiyi ağırladı.

Üçüncü sıranın sahibi Gate.io oldu. Ekim ayında 19 milyonluk ziyaretçi sayısıyla 7. sırada yer alan Gate.io, yüzde 102’lik artış yaşadı ve 38 milyon trafik aldı.

Dördüncü sıranın sahibi ise yüzde 44’lük artış yaşayarak 35 milyon ziyaretçiye ulaşan PancakeSwap oldu. Ayrıca Kucoin beşinci, Bybit altıncı, FTX yedinci, crypto.com sekizinci, Indodax dokuzuncu ve Upbit onuncu sırada konumlandı. Listenin devamı için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.

en cok ziyaret edilen kripto borsalari kasim 2021
Kaynak: ICO Analytics
Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 471.059,77 TL 3,36%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.356,49 TL 6,34%
tether
Tether (USDT) 13,43 TL 0,39%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.905,12 TL 4,88%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,43 TL 0,59%
cardano
Cardano (ADA) 14,37 TL 6,16%
solana
Solana (SOL) 1.267,89 TL 13,60%
xrp
XRP (XRP) 8,05 TL 6,91%
terra-luna
Terra (LUNA) 869,71 TL 1,25%
polkadot
Polkadot (DOT) 245,17 TL 6,07%
Bağlantıyı kopyala