En Çok Ziyaret Edilen Kripto Borsaları – Eylül 2021

en cok ziyaret edilen kripto borsalari eylul 2021 2

ICO Analytics, en çok ziyaret edilen kripto borsaları Eylül 2021 listesini yayımladı. Listenin ilk 10 borsası aslında değişiklik göstermese de ilk 10 içindeki konumlanmalarda bazı değişiklikler var. Geçen ayın listesini buradan ulaşabilirsiniz. Listenin ilk iki sırasında bir değişiklik olmadı. Üçüncülük ise artık başka bir borsada.

En Çok Ziyaret Edilen Kripto Borsaları – Eylül 2021

En fazla ziyaret edilen kripto borsaları Eylül 2021 listesinde de lider değişmedi. Geçen ay 166 milyonluk ziyaretle lider olan Binance, bu ay, 153 milyonluk ziyaret aldı. Yani eylül – ağustos arası dönemde yüzde 8’lik bir gerileme söz konusu.

Diğer yandan listenin ikincisi Coinbase de yine aynı yerde. Geçen ayı 68 milyon ziyaretle kapatan Coinbase, eylülde yüzde 2’lik bir artışla 70 milyon ziyaretçi aldı.

Listenin üçüncü sırasında ise değişiklik söz konusu. Ağustos 2021’de üçüncü sırada 22 milyonluk ziyaretle FTX yer alıyordu. Ancak, Eylül 2021’in üçüncüsü 27 milyonluk ziyaretle ByBit oldu. ByBit’e ziyaretler yüzde 41 arttı.

Dördüncü sırada yine PancakeSwap var. Eylül 2021’de PancakeSwap, 22 milyon ziyaretçi aldı.

Beşinci sıradaki isim ise geçen ayın üçüncüsü olan FTX. FTX’te yüzde 10’luk bir düşüş yaşandı. Borsayı ay boyunca 20 milyon kullanıcı ziyaret etti.

Listenin geri kalanı ise şöyle:

en cok ziyaret edilen kripto borsalari eylul 2021
Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 661.128,06 TL 3,24%
ethereum
Ethereum (ETH) 56.018,16 TL 3,67%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.443,31 TL 5,69%
tether
Tether (USDT) 13,68 TL 0,59%
solana
Solana (SOL) 2.573,09 TL 7,59%
cardano
Cardano (ADA) 17,95 TL 7,10%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,68 TL 0,36%
xrp
XRP (XRP) 10,63 TL 8,47%
polkadot
Polkadot (DOT) 360,11 TL 9,31%
terra-luna
Terra (LUNA) 846,14 TL 18,44%
Bağlantıyı kopyala