En Büyük BSC Balinaları, 18 Milyonluk XRP Tutuyor

en buyuk bsc balinalari 18 milyonluk xrp tutuyor

Kripto ekosistemindeki balinalar, piyasa için önemli bir konumda yer alıyor. Piyasayı hareketlendiren balinalar, yüksek miktarlarda kripto para biriktirmeye başladı.

Kripto para piyasasındaki balinalar, varlıklarını arttırmaya ve birikim yapmaya devam ediyor. Aktif olarak birikim yapan BSC balinaları, cüzdanlarında 18 milyon değerinde XRP tutuyor.

BSC Balinaları, XRP Biriktiriyor

WhaleStats‘a göre, en büyük 500 BSC balinası şu anda 18.030.448 dolar değerinde XRP’yi cüzdanlarında tutmaya ediyor. BNB zincirine sarılmış XRP tokeni, balina grubu tarafından tutulan en önemli varlıklardan biri oldu.

Bir süredir düşüşte olan kripto para birimleri geçtiğimiz hafta, hafif toparlanma işaretleri gösterdi. XRP, 24 Haziran’da yüzde 16’ya kadar yükseldi.

Son olarak Ripple‘ın güncel durumuna bir göz atalım. XRP haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,363294 dolardan işlem görüyor.

en buyuk bsc balinalari 18 milyonluk xrp tutuyor

Singapur Para Otoritesi’nin (MAS) baş fintech yetkilisi Sopnendu Mohanty, bir LinkedIn gönderisinde Ripple’dan bahsetti. Bu kez Mohanty, İsviçre’deki Point Zero Forum’da düşüncelerini özetlerken sektördeki en büyük şirketlerin liderliğini övdü.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, şirketinin finansal durumunun dünya çapında yüzlerce ek çalışanın işe alınmasını destekleyecek kadar güçlü olduğunu belirtti.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
380.891,14 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
29.446,96 TL 10,28%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,08 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.170,46 TL 2,23%
binance-usdBUSD/TRY
18,10 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,20%
cardanoADA/TRY
8,27 TL 7,89%
solanaSOL/TRY
662,88 TL 3,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,34%
Bağlantıyı kopyala