En Büyük 1.000 Ethereum Cüzdanı, En Çok LINK İşlemi Yaptı

en buyuk 1 000 ethereum cuzdani en cok link islemi yapti

Chainlink (LINK), güçlü fiyat hareketleriyle yatırımcıları çok fazla etkileyemiyor. Diğer yandan, balinalar LINK ile ticaret yapmakla yakından ilgileniyor. WhaleStats’ın verilerine göre, son 24 saatte, Ethereum balinalarının en fazla işlem yaptığı kripto varlık LINK oldu.

Ethereum Balinaları En Fazla İşlemi LINK ile Yaptı

Son 24 saatte, Ethereum balinalarının hangi kripto varlığı tercih ettiği ortaya çıktı. Balinalar, SHIB, CRO ve OKB gibi popüler tokenlar yerine tercihini, LINK’ten yana kullandı. Chainlink, ağdaki en büyük cüzdanlar arasında 380 milyon dolarlık holding ile altıncı konumlandı.

en buyuk 1 000 ethereum cuzdani en cok link islemi yapti 2

Geçen hafta, kripto varlık piyasası için biraz zor geçti. Balinalar, hem Bitcoin hem de altcoinlerde gerçekleşen düzeltme nedeniyle açık pozisyonlarını kapatmak zorunda kaldı.

LINK bu dönemde değerinin yüzde 7’sini kaybederken, hafta sonu yüzde 9’unu geri kazanmayı başardı. Bu devam eden satışın Bitcoin‘in fiyat hareketine bağlı olduğunu söyleyebiliriz. Bitcoin de hafta sonu yüzde 4 oranında değer kaybı yaşadı. Bazı analistlere göre piyasadaki bu düzeltme, finansal piyasalardaki küresel riske bağlı olabilir.

CoinMarketCap verilerine göre, haberin yazımı sırasında LINK, 27,40 dolardan alıcı buluyor. Bu arada Chainlink’in 12,81 milyar dolarlık piyasa değeriyle, dünyanın en değerli kripto varlıkları sıralamasında 19. sırada olduğunu söyleyelim.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 689.452,39 TL 2,59%
ethereum
Ethereum (ETH) 51.895,58 TL 2,28%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.469,92 TL 6,95%
tether
Tether (USDT) 11,87 TL 0,19%
solana
Solana (SOL) 2.462,67 TL 3,54%
cardano
Cardano (ADA) 19,85 TL 0,32%
xrp
XRP (XRP) 12,36 TL 0,65%
polkadot
Polkadot (DOT) 465,07 TL 0,68%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,87 TL 0,02%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,60 TL 0,29%
Bağlantıyı kopyala