Emre Özcan’ın Kimlik Karmaşası ve Erman Yaşar’ın Tatil Anıları

BTCHaber TV’nin yeni programı Muhtemel 11’in yeni bölümü yayınlandı. Bu programda Emre Özcan’ın kimlik karmaşası ve Erman Yaşar’ın tatil anıları konuşuldu.

Emre Özcan ve Erman Yaşar Nelerden Bahsetti

Erman Yaşar Premier Lig’ten bahsederek Premier Lig’deki 20 takıma başarılar diledi. Geçen yıl anlatıcı pozisyonunda olduğu için takımlara mesafeli yaklaştıklarını bu sene mesafeli olmadığını, taraflı davrandığını aktardı. Arsenal’ın şampiyon olmasını istediğini belirten Yaşar, City ve Liverpool dışında şampiyon olabilecek takım olmadığını ekledi. Güç kaybetmesiyle Chealsea’nin şampiyon adayı olduğunu ancak takımın eski gücünde olmadığını dile getirdi.

Erman Yaşar City’nin şampiyon olacağını düşündüğünü söyledi. Emre Özcan ise hiçbir takımı seçemediğini ve takımları ayırmadığını aktardı. Ancak Özcan, Arsenal’a bir sempati duyduğunu ve bu sene Arsenal’in şampiyon olmasını istediğini belirtti. Arsenal’ın iyi bir kadro kurduğunu ve şampiyonluğu hakettiğini dile getirdi.

Türkiye liginden bahseden ikili, Trabzonspor ve Fenerbahçe arasında bir çekişme yaşanacağını, Beşiktaş’ın geriye düştüğünü ve Galatasaray’ın şampiyonluk adayı olacağını aktardı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
367.815,02 TL 1,34%
ethereumETH/TRY
24.502,53 TL 2,29%
tetherUSDT/TRY
18,55 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.376,84 TL 1,88%
usd-coinUSDC/TRY
18,57 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
8,87 TL 0,08%
binance-usdBUSD/TRY
18,52 TL 0,22%
cardanoADA/TRY
7,89 TL 1,84%
solanaSOL/TRY
617,38 TL 2,82%
dogecoinDOGE/TRY
1,17 TL 3,88%
Bağlantıyı kopyala