Eminem ve Snoop Dogg’tan Bored Ape Temalı Klip

eminem ve snoop doggtan bored ape temali klip

Rap dünyasının iki önemli ismi Eminem ve Snoop Dogg, yeni bir single çıkardı. “From the D 2 the LBC” isimli single’ın klibi James Larese tarafından yönetildi. Klipte Eminem ve Snoop Dogg gibi ünlü rapçinin yanın Bored Ape teması olması dikkat çekti.

Eminem ve Snoop Dogg, Bored Ape Temalı Klip Yayınladı

Snoop Dogg, NFT dünyasıyla yakından ilgili. Yaptığı yatırımlarla ve attığı adımlarla sık sık gündeme gelen Snoop Dogg, Eminem ile yeni bir single yayınladı. “From the D 2 the LBC” isimli single’ın klibi kısa süre önce YouTube’da yayınlandı. Klipte dikkat çeken detay, Bored Ape teması oldu. Dünyaca ünlü NFT koleksiyonu Bored Ape temasının kullanıldığı klipte Eminem ve Snoop Dogg zaman zaman Bored Ape karakterine bürünüyor.

Klibi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz:

Eminem ve Snoop Dogg, bu yılki Super Bowl etknliğinde Dr. Dre, Kendrick Lamar, Mary J. Blige ve 50 Cent ile aynı sahneyi paylaşmış ve etkileyici bir şova imza atmıştı.

Sanat dünyası, NFT dünyasında yaşananları yakından takip ediyor. Bu alanda gün geçtikçe daha fazla iş birliği duyacağız gibi.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
326.157,94 TL 1,61%
ethereumETH/TRY
17.865,51 TL 1,96%
tetherUSDT/TRY
16,67 TL 0,22%
usd-coinUSDC/TRY
16,70 TL 0,18%
bnbBNB/TRY
3.725,07 TL 6,62%
binance-usdBUSD/TRY
16,67 TL 0,13%
cardanoADA/TRY
7,62 TL 2,09%
xrpXRP/TRY
5,28 TL 0,96%
solanaSOL/TRY
550,30 TL 4,12%
dogecoinDOGE/TRY
1,10 TL 3,21%
Bağlantıyı kopyala