bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 69,372.59 1.78%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,539.59 2.76%
bnb
BNB (BNB) $ 581.61 0.11%
solana
Solana (SOL) $ 172.63 1.96%
xrp
XRP (XRP) $ 0.61311 0.54%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.586658 3.06%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.190393 3.71%

Elon Musk’tan Önemli Kripto Para Cüzdanı Mesajı

elon musktan onemli kripto para cuzdani mesaji

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, şirketi Tesla’nın Bitcoin (BTC) satın aldığının ortaya çıkmasının ardından kripto paralar hakkında ilk kez konuştu. Musk, bu sefer de kripto para dünyasının önemle üzerinde durduğu bir konu hakkında yorum yaptı.

Bilindiği üzere Musk, popüler altcoin Dogecoin (DOGE) hakkında tweet’ler atıyor. Bu tweet’ler aracılığıyla kendi kripto para cüzdanını tanıtan bir şirkete yanıt veren Musk, öncelikle “uygulamanız çok kötü” şeklinde konuştu. Daha sonra uygulamanın özel anahtarını kullanıcıya vermediğine dikkat çekerek şu ifadeleri kullandı:

“Size özel anahtarınızı vermeyen herhangi bir kripto para cüzdanından ne pahasına olursa olsun kaçının.”

1.5 Milyar Dolarlık Bitcoin Almıştı

Elon Musk’ın CEO’su olduğu Tesla şirketinin, geçtiğimiz günlerde rezervlerinin yaklaşık %8’i ile Bitcoin (BTC) satın aldığı ortaya çıkmıştı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından doğrulanan satın alım, lider kripto para birimi Bitcoin’de önemli bir sıçramaya neden oldu. Daha sonra yükseliş trendini sürdüren Bitcoin, 48.000 dolar seviyesine ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala