Elon Musk Dogecoin Düğümlerinin Önemini Vurguladı

elon musk dogecoinin dugumlerinin onemini vurguladi

Tesla CEO’su Elon Musk, yaptığı açıklamalar ve yorumlar ile sık sık gündeme geliyor. Bu kez Elon Musk Twitter hesabından, topluluk üyelerinin kendi düğümlerini çalıştırmasını sağlama arayışında olan Dogecoin‘in kurucu ortağı Billy Markus’u destekledi.

Tesla CEO’su Musk, Dogecoin işlem ücretlerini düşürmenin önemini ara sıra vurguluyor. Bu DOGE’un ödeme yöntemi olarak kullanılabilirliği için oldukça önemli bir nokta.

Elon Musk’da Dogecoin Core 1.14.4’e Güncellemeye Çağırıyor

Markus, düğümlerin önemli olduğunu çünkü işlemleri doğrulamaktan ve Blockchain’i güncel tutmaktan sorumlu olduklarını açıkladı. Markus ayrıca, işlem ücretlerini düşürmek için topluluğu 1.14.4 Dogecoin yükseltmesini indirmeye çağırdı.

Musk daha sonra Markus’un kendi düğümlerini yönetmeyenler hakkındaki şakasına emoji ile yanıt verdi.

elon musk dogecoinin dugumlerinin onemini vurguladi

Kurucu ortak Billy Markus daha önce de node operatörlerini Dogecoin Core 1.14.4’e güncellemeye çağırmıştı. Böylece düşük ücretler varsayılan olarak kabul edilebilecek. Musk da aynı zamanda Dogecoin Core 1.14.4 sürümünün önemli olarak nitelendirmişti.

Ayrıca belirtelim, Dogecoin kurucu ortağının Twitter hesabını uzun süre etkileşimde bulunduktan sonra Musk, sonunda onu önde gelen sosyal medya platformunda takip etti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 521.274,14 TL 4,65%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.781,33 TL 4,93%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.299,92 TL 5,94%
cardano
Cardano (ADA) 19,68 TL 3,59%
tether
Tether (USDT) 9,03 TL 0,12%
xrp
XRP (XRP) 10,20 TL 3,31%
solana
Solana (SOL) 1.365,89 TL 3,66%
polkadot
Polkadot (DOT) 370,22 TL 19,20%
usd-coin
USD Coin (USDC) 9,03 TL 0,12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,13 TL 5,58%
Copy link
Powered by Social Snap