bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 66,872.92 2.52%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,092.49 5.21%
bnb
BNB (BNB) $ 578.50 1.60%
solana
Solana (SOL) $ 170.42 6.04%
xrp
XRP (XRP) $ 0.522664 1.65%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.480234 5.19%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.154722 3.12%

dYdX’in 2023 vizyonu: Şimdiye kadar neler başarıldı?

dydx

dYdX’ Foundation’un yayımladığı 2023 Yarıyıl Ekosistem Raporu, platformun son başarılarına ve geleceği yönelik adımlarına odaklanıyor.

dYdX Foundation Hakkında

22 Haziran 2021’de İsviçre’nin Zug kentinde kurulan dYdX Foundation, kâr amacı olmayan bir kuruluş olarak faaliyet gösteriyor. 2023 yılında ekibini genişleten Foundation, şu anda 19 çalışandan meydana geliyor. Foundation’ın stretejik işe alım politikası, vakfın dYdX Zinciri’nin potansiyel lansmanı için hazırlıklarını tamamlamasına yardımcı oluyor.

dYdX Zinciri Gelişmeleri

dYdX Zinciri, bir proof-of-stake blockchain’i olarak hizmet verecek. Zincirin anahtar paydaşları olan doğrulayıcılar, ağın güvenliğini sağlayacak.

dYdX Hibeleri ve Operasyonlar

dYdX Hibeler altDAO, 2023 yılında toplamda 4 milyon doların üzerinde bir finansman sağladı. Bununla birlikte dYdX Operasyon altDAO’nun v2 önerisi onaylandı ve 6,6 milyon dolarlık bir bütçe onaylandı.

Finansal Aktivite

dYdX v3 protokolü, 2023 yılının ilk yarısında 68,628 hesapla bir büyüme yaşayarak işlem hacmini 240,5 milyar dolara çıkardı. dYdX v3, toplamda 1 trilyon dolarlık işlem hacmine ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.

dYdX Trading Başarıları

dYdX Trading, hedeflerinin büyük bir kısmını başarıya tamamlayarak, İkinci Herkese Açık Tesnet’e önemli bir katılım olmasına zemin hazırladı. dYdX Trading ekibi ayrıca, dYdX v3 Protokolü ve dYdX v4 açık kaynak kodunun ana geliştirme ekibidir.

Müşteri Destek Hizmetleri

Türkçe olarak 20 Mart 2023’te tanıtılan Kullanıcı Destek hizmeti büyük bir beğeni toplamıştı. Hizmetin Türkçe olarak sunulması, dYdX Foundation’ın topluluğun isteklerine önem gösterdiğini açıkça ortaya koyuyor.

Rapor, dYdX’in geleceğe yönelik büyüme ve genişleme planlarını desteklemek için inşa etmiş olduğu sağlam temeli ortaya koymaktadır. dYdX, ekosistemi güçlendirmek ve topluluğa değer katmak için hızlı bir biçimde çalışmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala