Dogecoin, Son 24 Saatte En Çok Satın Alınanlar Listesinde!

dogecoin son 24 saatte en cok satin alinanlar listesindefs

Kripto para piyasasında fiyat dalgalanmaları yaşanırken, bu kez gündeme gelen isim popüler meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE) oldu. WhaleStats’ın paylaşımına göre; Dogecoin son 24 saatte en büyük 100, 500 ve 2.000 BSC balinası tarafından satın alınan ilk 10 kripto varlık arasında yer alıyor.

Dogecoin, En Çok Satın Alınanlar Listesinde İlk 10’da

IntoTheBlock verilerine göre, Dogecoin balinaları veya büyük para sahipleri, büyük işlemler son 24 saatte yüzde 68 artış gösterdi. Bunun yanında büyük işlem dalgalanmaları, genel olarak satın alan veya satan balinaların artan faaliyetiyle bağlantılı olarak değişim gösterdiğini belirtelim.

Son olarak WhaleStats’ın raporuna göre, Dogecoin son 24 saatte en büyük BSC balinaları arasında satın alınan ilk 10 kripto varlık arasında. Ayrıca Dogecoin, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’da “Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğini” açıklamasının ardından yaklaşık yüzde 8 kadar yükseldi. 

Son olarak popüler meme kripto para birimi Dogecoin’in güncel durumuna bir göz atalım. Dogecoin haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,060871 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
320.939,49 TL 0,65%
ethereumETH/TRY
17.719,32 TL 1,72%
tetherUSDT/TRY
16,78 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
16,78 TL 0,26%
bnbBNB/TRY
3.636,05 TL 1,11%
binance-usdBUSD/TRY
16,79 TL 0,73%
xrpXRP/TRY
5,36 TL 1,42%
cardanoADA/TRY
7,52 TL 1,20%
solanaSOL/TRY
549,44 TL 1,44%
dogecoinDOGE/TRY
1,12 TL 0,45%
Bağlantıyı kopyala