Dijital Varlık Saklama Platformu Safeheron, MetaMask ile Ortak Oldu

dijital varlik saklama platformu safeheron metamask ile ortak oldu

Kripto para ekosistemindeki birçok platform yeni anlaşmalar yaparak büyümeye devam ediyor. Bu kez Singapur merkezli dijital varlık saklama platformu Safeheron, 7 milyon dolarlık yatırım aldı. Ayrıca şirket yazılım cüzdanı MetaMask ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Safeheron, 7 Milyon Dolarlık Yatırım Aldı, MetaMask ile El Sıkıştı

The Block‘a göre, Web3 alanındaki küçük ve orta ölçekli işletmeler için saklama çözümü olan Safeheron, A serisi finansman turunda 7 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu. 

Tura katılan yatırımcılar arasında VC şirketi Yunqi Partners, hibrit girişim ve riskten korunma fonu Web3Vision, M77 Ventures, PrimeBlock Ventures ve Waterdrip Capital yer aldı.

dijital varlik saklama platformu safeheron metamask ile ortak oldu

2019 yılında Wade Wang, Max He ve Bruce Wang tarafından kurulan Safeheron, kripto para cüzdanı MetaMask ile ortaklık kurdu. Ayrıca Metamask çok faktörlü kimlik doğrulama sistemini sağlamak için MPC teknolojisini kullanarak Safeheron ile ortaklık kuruyor.

MPC ilk olarak, merkeziyetsiz uygulamalar için MetaMask’ın yeteneklerini genişletmelerini sağlayan MetaMask Snaps sistemine entegre edilecek.

Buna göre MetaMask kullanıcılarının artık işlemleri imzalamak için iki veya üç doğrulama cihazı kullanması gerekiyor. Desteklenen cihazlar arasında Keystone donanım cüzdanı, MetaMask masaüstü uzantısı ve MetaMask mobil yer alıyor.

Ayrıca geçtiğimiz mayıs ayında MetaMask, Londra merkezli Asset Reality ile ortaklık kurmuştu. 

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
373.705,29 TL 2,75%
ethereumETH/TRY
25.050,61 TL 1,93%
tetherUSDT/TRY
18,53 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
5.468,56 TL 2,83%
usd-coinUSDC/TRY
18,53 TL 0,00%
xrpXRP/TRY
9,08 TL 7,54%
binance-usdBUSD/TRY
18,53 TL 0,00%
cardanoADA/TRY
8,02 TL 1,36%
solanaSOL/TRY
630,90 TL 2,93%
dogecoinDOGE/TRY
1,20 TL 7,93%
Bağlantıyı kopyala