bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,656.32 4.21%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,061.74 6.30%
bnb
BNB (BNB) $ 561.06 5.34%
solana
Solana (SOL) $ 143.66 5.26%
xrp
XRP (XRP) $ 0.492178 9.35%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.47115 8.12%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.156868 8.59%

Dijital Dolar İyi Bir Başlangıç Ancak ABD’nin Bir Blockchain Politikasına İhtiyacı Var

dijital dolar iyi bir baslangic ancak abd nin bir blockchain politikasina ihtiyaci var

Blockchain etrafında bir gelecek kurmak için ABD’nin tutarlı, uygulanabilir ve anlaşılabilir bir blockchain politikasına ihtiyacı var.

Özellikle, Temmuz 2020 Kongre duruşmaları da dahil olmak üzere, teknolojik rekabet ve büyümeye bakıldığında tutarlı bir blockchain politikası oluşturmak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Blockchain teknolojisi ve kripto para ekosistemi, iş adamları, bireyler veya girişimciler için soyut bir fikir veya konsept gibi görünebilir. Ancak blockchain teknolojisinin ve ilgili uygulamalarının şimdi ve ileriye dönük daha geniş ekonomi için ne kadar önemli olacağını öngörmek zor.

Dijital dolar ve tokenizasyon etrafındaki görüşler harika bir başlangıçtır, ancak sadece ekonomideki blok zincirinin şemasını çizmektedir.

Blockchain teknolojisinin tüm ekonomi için faydalarını gerçekleştirmek ve gerçekleştirmek ve hem blockchain hem de kripto para varlıklarının genel olarak benimsenmesini teşvik etmek için, ulusal düzeyde geliştirilmiş ve uygulanabilir bir tutarlı blockchain politikası olması gerekir. Şimdi, blockchain uygulaması için yukarıdan aşağıya bir politika hakkında konuşmak çelişkili görünebilir ancak böyle bir yaklaşımdan türetilmesi gereken bazı değerler vardır. Bu politikanın özel uygulaması, yetki alanından yetki alanına farklılık gösterecektir ancak bazı noktalara odaklanması gerekecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala