DeFi Platformu Hashflow’a 25 Milyon Dolarlık Yatırım

defi platformu hashflowa 25 milyon dolarlik yatirim

DeFi platformları, kripto para sektöründe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Kripto sektöründeki birçok şirket yeni yatırımlar alarak gelişmeye başladı. Bu kez DeFi platformu Hashflow, 25 milyon dolarlık yatırım aldığını duyurdu.

DeFi Platformlarına Yatırımlar Artıyor

2021’de kurulan merkeziyetsiz finans (DeFi) ticaret platformu Hashflow, 25 milyon dolarlık yeni fon toplayarak değerlemesini 400 milyon dolara çıkardığını açıkladı.

defi platformu hashflowa 25 milyon dolarlik yatirim

Tura Electric Capital, Dragonfly Capital Partners, LedgerPrime ve Balaji Srinivasan gibi şirketlerin yanı sıra yeni kripto yatırımcıları Jump Crypto, Wintermute Trading, GSR, Kronos Research ve Altonomy şirketleri katıldı. Diğer yatırımcılar arasında Coinbase Ventures, Kraken Ventures, Fabric Ventures, Evernew Capital, Spacewhale Capital ve Meltem Demirors, Anthony Sassano ve Jason Choi gibi isimler yer aldı.

Yapılan yatırımla birlikte Hashflow, sorunsuz bir şekilde çalışabilirlik, garantili fiyat uygulaması ve MEV koruması uygulamalarının geliştirilmesi için çalışmalar yürütecek.

Ayrıca Hashflow, bu yıl içinde kendi platformunda yapılandırılmış ürünler sunmayı planladığını açıkladı.

Hatırlatacak olursak geçtiğimiz günlerde kripto para borsası Bitpanda, DeFi başta olmak üzere metaverse, altyapı ve akıllı sözleşme alanlarına dayalı dört yeni tematik kripto yatırım endeksini başlatmıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
380.891,14 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
29.446,96 TL 10,28%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,08 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.170,46 TL 2,23%
binance-usdBUSD/TRY
18,10 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,20%
cardanoADA/TRY
8,27 TL 7,89%
solanaSOL/TRY
662,88 TL 3,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,34%
Bağlantıyı kopyala