DBS Bank, Müşterileri için Kripto ile İlgili Hizmetlerini Genişletiyor

dbs bank musterileri icin kripto ile ilgili hizmetlerini genisletiyorAS

Singapur’un en büyük bankalarından biri olan DBS Holdings, müşterileri için kripto para ticaret hizmetlerini genişletmeye karar verdi. Kripto para sektörünün hızlı genişlemesi, giderek daha fazla finansal kurumu bu alanda çalışmalar yapmaya sürüklüyor. Son olarak Singapur’un en büyük bankası DBS de dahil olmak üzere, müşterileri için kripto ile ilgili hizmetler ve ürünler sunmaya yönlendiriyor.

DBS Bank, Kripto ile İlgili Hizmetlerini Genişletiyor

Kripto ticaret hizmeti sunan DBS Bank, 100.000 müşterisi için minimum 500 dolarlık yatırım şartıyla BTC, ETH ve XRP gibi kripto paralarda ticaret hizmeti sınırını genişletiyor.

dbs bank musterileri icin kripto ile ilgili hizmetlerini genisletiyore

Şu andan itibaren, bu müşteriler bankanın kripto alım satım operasyonlarına minimum 500 dolara yatırımla katılabilecekler. Ayrıca hatırlatmak gerekirse daha önceden bu seçenek yalnızca kurumsal ve kurumsal yatırımcılara, aile ofislerine ve ayrıca DBS Private Bank ve DBS Treasures Private Clients müşterilerine sunuluyordu.

Söz konusu bu gelişme ile beraberDBS bankasının borsasının  kripto piyasasındaki oynaklığa rağmen, kurumsal ve profesyonel yatırımcılar için sadece üyelere özel platformunda gerçekleştirilen kripto işlemleri olacak.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
343.200,56 TL 1,14%
ethereumETH/TRY
23.495,33 TL 0,35%
tetherUSDT/TRY
18,45 TL 0,70%
usd-coinUSDC/TRY
18,30 TL 0,19%
bnbBNB/TRY
4.962,37 TL 1,13%
xrpXRP/TRY
8,81 TL 9,18%
binance-usdBUSD/TRY
18,13 TL 0,78%
cardanoADA/TRY
8,30 TL 0,27%
solanaSOL/TRY
581,42 TL 0,42%
dogecoinDOGE/TRY
1,11 TL 3,21%
Bağlantıyı kopyala