Cynthia Lummis: Bitcoin’i (BTC) Büyük Bir Değer Deposu Olarak Görüyorum

cynthia lummis bitcoini btc iyi bir deger deposu olarak goruyorum

ABD’li Senatör Cynthia Lummis, Bitcoin’i (BTC) büyük bir değer deposu olarak gördüğünü açıkladı. Lumnis ayrıca Bitcoin’i insanların portföylerinde yer alması gereken bir varlık olarak tanımladı.

ABD Wyoming Senatörü Cynthia Lummis, kripto para dünyasının önde gelen isimlerinden biri olan Anthony Pompliano’nun The Pomp Podcast’ine konuk oldu. Senatör programda, bir Bitcoin destekçisi olduğunu ve Bitcoin’in “iyi bir değer deposu olarak gördüğünü” söyledi. Lumnis ayrıca, Bitcoin’in her insanın yatırım portföyünde yer alması gereken bir varlık olduğunu düşünüyor:

“Sınırlı bir kaynağa sahip olduğu için, onu çok büyük bir değer deposu olarak görüyorum.”

Lumnis ayrıca, üyelerin ve çalışanların kripto para sektörü hakkında bilgi sahibi olması için ABD Senatosu’nda bir “Finansal İnovasyon Grubu” kurmayı planladığını belirtti. Senatör, kripto paraların suç faaliyetlerinde kullanıldığı şeklinde kripto para karşıtı söylemlerle de mücadele etme niyetinde olduğunu söyledi:

“Chainalysis’e göre bildiğimiz şey, kripto para ile ilgili suçların nakit para içeren suç faaliyetlerinden daha küçük olduğu ve kripto para düzenlemelerinin yeniliğe yer bırakması gerektiği.”

Bununla birlikte, Çin’in kripto para alanında çok ileride olduğuna vurgu yaparak, ABD Merkez Bankası’nın kendi dijital para birimini geliştirme konusunda yardımcı olabileceğini aktardı.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
558.430,61 TL 0,14%
ethereumETH/TRY
38.332,80 TL 0,71%
tetherUSDT/TRY
20,15 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.271,14 TL 0,09%
usd-coinUSDC/TRY
20,15 TL 0,01%
xrpXRP/TRY
10,45 TL 4,95%
cardanoADA/TRY
7,64 TL 0,08%
staked-etherSTETH/TRY
38.322,32 TL 0,77%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 0,83%
solanaSOL/TRY
427,73 TL 3,26%
Bağlantıyı kopyala