Crypto․com, Singapur’da Kendi Kripto Visa Kartlarını Çıkaracak

crypto․com singapurda kendi kripto visa kartlarini cikaracakrt

Birçok kripto para borsası rakiplerinin bir adım ötesine geçmek için çalışmalarını hızlandırmış durumda. Son olarak kripto para borsası Crypto․com Singapur’da kendi kripto Visa kartlarını çıkartacağını açıkladı. Söz konusu açıklama Crypto.com’un resmi Twitter hesabından yapıldı.

Crypto․com, Singapur’da Kendi Kripto Visa Kartlarını Çıkarma Kararı Aldı

Crypto.com bugün Singapur’da bir ortak program üyesi olduğunu duyurdu. Bu stratejik ortaklık, şirketin pazarda Crypto.com Visa kartının kendi kendine verilmesini başlatmasını sağlayacak.

crypto․com singapurda kendi kripto visa kartlarini cikaracakfgg

Crypto.com CEO’su Kris Marszalek, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Mallar ve hizmetler için bir ödeme şekli olarak müşterilere kriptolarla etkileşim kurmaları için daha fazla yol sağlamak Crypto.com’daki görevimizin özüdür. Tekliflerimizi daha da geliştirmek için Visa ile küresel ortaklığımızı derinleştirmekten heyecan duyuyoruz.

Son olarak belirtmek gerekirse kripto para borsası Crypto.com, dünya çapında 50 milyondan fazla kullanıcısıyla ekosistemini aktif olarak büyütmeye ve genişletmeye devam ediyor. Bugünün duyurusu, Crypto.com’un düzenleyici lisans ivmesini sürdürüyor, yakın zamanda e-para düzenleme, hesap düzenleme, sınır ötesi ve yerel para transferi hizmetleri için Büyük Ödeme Kurumu lisansı için onay aldı.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
307.821,12 TL 0,25%
ethereumETH/TRY
22.646,78 TL 0,44%
tetherUSDT/TRY
18,61 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
5.795,32 TL 0,84%
usd-coinUSDC/TRY
18,63 TL 0,14%
binance-usdBUSD/TRY
18,61 TL 0,06%
xrpXRP/TRY
7,50 TL 0,29%
dogecoinDOGE/TRY
1,95 TL 14,06%
cardanoADA/TRY
5,94 TL 0,72%
matic-networkMATIC/TRY
16,01 TL 0,87%
Bağlantıyı kopyala