Crypto.com, Angel City Futbol Kulübü ile Anlaşma İmzaladı

crypto com angel city futbol kulubu ile anlasma imzaladi 2

CryptoCom, Los Angeles merkezli bir kadın futbol takımı olan Angel City Futbol Kulübü (ACFC) ile dört yıllık bir sponsorluk anlaşması imzaladı. Söz konusu olan bu anlaşma, kripto ile ilgili bir şirket ile profesyonel bir kadın spor kulübü arasında doğrudan yapılan ilk sponsorluk oldu. 

Crypto.com Angel City Futbol Kulübü ile Kripto Farkındalığını Artıracak

Singapur merkezli CryptoCom, Angel City Futbol Kulübü ile yaptıkları sponsorluk anlaşması ile ilgili açıklama yaptı. Borsa açıklamasında; LA futbol taraftarları, ACFC oyuncuları ve daha geniş ACFC organizasyonu arasında kripto para birimleri, Blockchain ve Web3 teknolojilerine erişimi ve farkındalığı artıracağını söyledi. Ayrıca İşbirliği ayrıca finansal eşitlik, topluluk katılımı ve sosyal etki girişimlerine de odaklanacak.

crypto com angel city futbol kulubu ile anlasma imzaladi
Los Angeles merkezli Angel City Futbol Kulübü (ACFC)

Seven Seven Six Kurucusu ve ACFC Lider Kurucu Yatırımcısı Alexis Ohanian konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Angel City, ilk günden beri, oyunu ileriye taşıyan yeniliği teşvik ederek kadın futbolunda lider olmayı taahhüt etti.

Ayrıca Ohanian, kripto para birimini erken benimseyen biri olarak, futbol takımının büyük bir dijital varlık platformuyla ortak olmasından gurur duyduğunu da sözlerine ekledi. Bunun yanında Ohanian işbirliğini “kadın sporları için bir dönüm noktası” olarak nitelendirdi.

CryptoCom’un Kurucu Ortağı Kris Marszalek ise konu hakkında şu şekilde değerlendirme de bulundu:

ACFC’ye kurucu ortak olarak katılmaktan, Los Angeles Şehri ile ilişkimizi derinleştirirken, değerlerimizi paylaşan ve insanların finansal bağımsızlık ve kendi kaderini tayin etmelerine yardımcı olmaya eşit derecede kararlı bir ekibi desteklemekten heyecan duyuyoruz.

Hatırlatmak gerekirse; Amerika Birleşik Devletleri’ndeki varlığını kuvvetlendirmek isteyen Cryptocom, Londra merkezli IG Group’un Kuzey Amerika şubesinin bir parçası Nadex’i ve Small Exchange’i satın alacağını duyurmuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 465.901,16 TL 9,15%
ethereum
Ethereum (ETH) 31.619,24 TL 15,07%
tether
Tether (USDT) 13,43 TL 0,48%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 4.704,15 TL 15,81%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,43 TL 0,68%
cardano
Cardano (ADA) 13,97 TL 12,93%
solana
Solana (SOL) 1.216,57 TL 25,92%
xrp
XRP (XRP) 7,82 TL 13,24%
terra-luna
Terra (LUNA) 824,30 TL 12,83%
polkadot
Polkadot (DOT) 235,09 TL 19,56%
Bağlantıyı kopyala