CoinFLEX, Para Çekmeyi Yeniden Başlatma Planını İptal Etti

coinflex para cekmeyi yeniden baslatma planini iptal etti

CoinFLEX, geçtiğimiz hafta para çekme işlemlerini askıya aldığını açıklamıştı. Bu kararın ardından para çekmeyi kısa süre içerisinde yeniden başlatmayı planlayan CoinFLEX, bu planı iptal ettiğini duyurdu.

CoinFLEX Para Çekme İşlemleri Askıya Alınmaya Devam Edecek

Kripto şirketi CoinFLEX, geçtiğimiz hafta kripto para piyasasında yaşananları gerekçe göstererek, para çekme işlemlerini askıya aldığını açıklamıştı. CoinFLEX’in bu açıklamasında şirketin 30 Haziran 2022 itibariyle para çekme işlemlerini yeniden devreye alacağını açıklamıştı. Şirket bugün yaptığı açıklamada, yatırımcılarla rvUSD tokeni üzerinde devam eden görüşmeler nedeniyle, para çekme işlemlerinin askıya alınmaya devam edeceğini belirtti.

coinflex para cekmeyi yeniden baslatma planini iptal etti 2

CoinFLEX, para çekme işlemlerini askıya aldığını belirttiği açıklamada, işlemlerin 30 Haziran 2022 tarihinde yeniden başlatılacağını ifade etmişti. Şirket, rvUSD ile ilgilenen yatırımcılarla görüşmeleri gerekçe olarak gösterip, para çekme işlemlerinin askıya alınmasına devam edileceğini açıkladı. CoinFLEX CEO’su Mark Lamb yaptığı açıklamada, CoinFLEX’in token satışı tamamen taahhüt edildikten sonra para çekme işlemlerinin yeniden etkinleştirilebileceğini belirtti. CoinFLEX, “aşırı piyasa koşulları ve bir karşı tarafı içeren devam eden belirsizlikler” nedeniyle 23 Haziran’da para çekme işlemlerini askıya almış ve şirketin anlaşmazlık yaşadığı kişinin Bitcoin yatırımcısı olan Roger Ver olduğu ortaya çıkmıştı.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
382.355,76 TL 7,33%
ethereumETH/TRY
29.502,47 TL 10,64%
tetherUSDT/TRY
18,08 TL 0,07%
usd-coinUSDC/TRY
18,06 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
5.158,71 TL 2,43%
binance-usdBUSD/TRY
18,12 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,05%
cardanoADA/TRY
8,34 TL 6,87%
solanaSOL/TRY
663,78 TL 4,03%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,35%
Bağlantıyı kopyala