Coinbase’den ABD’de Yeni Kampanya

coinbase hukuk mudurunden pepe aciklamasi

ABD’li düzenleyicilerle yaşadığı problemlerle sık sık gündeme gelen Coinbase, kripto için ‘Moving America Forward’ kampanyasını başlatacak. Kampanya ile kriptonun sağladığı finansal yeniliklere dikkat çekilecek. Ayrıca etkinlikler ve lobicilik faaliyetleri için farkındalık yaratılacak.

Coinbase Yoneticileri Hakkinda 1 Milyar Dolarlik Iddia2

Coinbase, ABD İçin Yeni Kampanya Başlatacak

Kripto para borsası Coinbase, ABD’de yeni kampanya ile kriptonun sağladığı yenilikleri vurgulayacak. Moving America Forward (Amerika’yı İleri Taşıyoruz) isimli kampanya kapsamında etkinlik ve lobi faaliyetleri anlatılacak. Şirket, yayınladığı blog yazısı ile kampanya planını açıkladı. Bu kapsamda kampanya Coinbase CEO’su Brian Armstrong’un yer alacağı dört farklı reklam dizisi ile başlayacak. Reklamlar popüler TV programları ve NBA final serisi reklam aralarında görünecek.

Coinbase, yeni çalışması ile kripto ve blockchain’in Çin gibi ülkelerdeki benimsenmesi artırmayı hedefleyecek. Reklamlar The History of Money Initiative, Stand With Crypto Day, Real People Using Crypto for Real Needs ve The State of Crypto Summit başlıklarını taşıyacak. Stand With Crypto Day reklamı, şirketin ev sahipliğinde düzenlenecek bir etkinliği tanıtacak. Etkinlik, 19 Temmuz’da başkent Washington’da düzenlenecek. Etkinlikte kripto topluluğu, kongre üyeleriyle kripto dostu politikaları ele alacak.

Lobicilik çalışmalarını da hızlandıran şirket, eski milletvekilleri ve sektör liderlerinden oluşan Küresel Danışma Konseyi’ni kurdu. Böylece giderek karmaşık hale gelen ve gelişen kripto sektörünün yönlendirilmesi planlanıyor. Coinbase‘in 2015 yılından bu yana lobiciliğe 5,5 milyon dolar harcadığı belirtilmişti.

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç

Göker Bilgiç, Kasım 1992'de İstanbul'da doğdu. İlkokul ve lise öğrenimini İstanbul'da gördü. İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bilimsel araştırmalarda görev aldı. 2015 yılında Dünya gazetesinde haber editörü olarak mesleğe ilk adımını attı. Dünya'da farklı dönemlerde 5 yıla yakın çalıştı. Bu sürenin son 3 aylık kısmı Dünya kadrolarınca yayın hayatına başlayan Ekonomi gazetesinde geçti. Bazı dergi ve haber platformları ile reklam ajanslarında yine editör veya metin yazarı olarak mesai harcadı. 2018 yılında blockchain ve kripto paralar ile tanıştı. 2023 yılı Ocak ayından bu yana Btchaber.com'da editör olarak görev yapıyor. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema programında lisansüstü eğitimine devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
558.853,71 TL 0,06%
ethereumETH/TRY
38.345,69 TL 0,48%
tetherUSDT/TRY
20,15 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
6.282,42 TL 0,13%
usd-coinUSDC/TRY
20,14 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
10,53 TL 5,72%
cardanoADA/TRY
7,62 TL 0,24%
staked-etherSTETH/TRY
38.301,97 TL 0,47%
dogecoinDOGE/TRY
1,46 TL 1,01%
solanaSOL/TRY
427,93 TL 3,13%
Bağlantıyı kopyala