Coinbase ve GenTwo Digital Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

coinbase ve gentwo digital ortaklik kurdugunu duyurduasdff

Kripto para sektörü zorlu bir dönemin ardından toplarlanmaya başlamışken, sektörde ortaklık haberleri gelmeye başladı. Coinbase, kısa bir süre önce yeniden yapılanma kapsamında 950 kişiyi işten çıkaracağını duyurmuştu. bu durumun artdından kapatılan ilk birimlerden birisi ise Japonya olmuştu. Son olarak çıkan haberlere göre; Coinbase, işlerini büyütmek için GenTwo Digital ile iş birliğini gitti.

Coinbase ve GenTwo Digital Ortaklık Kurdu

GenTwo Digital, bugün Coinbase ile ortaklığını duyurdu. Coinbase halka açık kripto para birimi platformu GenTwo Digital ile el ele verip çalışacağını açıkladı.

coinbase ve gentwo digital ortaklik kurdugunu duyurduasfdf

GenTwo Digital Yönetici Ortağı Lucas A. Ereth, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Bu sayede ortaklık, GenTwo ve Coinbase yalnızca güvenli bir kurumsal Kripto varlıklarına açılan kapı, aynı zamanda GenTwo’nun misyonumuzu yerine getirmesine yardımcı olmak daha açık bir finansal sistem yaratırken yatırım evrenini genişletmek Dünya için.

Coinbase’de ortaklık ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Herhangi bir yetkili finans kuruluşunu etkinleştirmek için GenTwo ile işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz. kriptoya erişim sağlamak için İsviçre’de danışman ve finansal aracı pasif ve aktif olarak yönetilen sertifikalar aracılığıyla müşterilerine temel bilgiler.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
443.677,14 TL 2,76%
ethereumETH/TRY
30.421,21 TL 2,89%
tetherUSDT/TRY
18,80 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
18,81 TL 0,09%
bnbBNB/TRY
5.931,87 TL 3,57%
xrpXRP/TRY
7,79 TL 1,27%
binance-usdBUSD/TRY
18,81 TL 0,02%
cardanoADA/TRY
7,33 TL 2,21%
dogecoinDOGE/TRY
1,69 TL 2,12%
matic-networkMATIC/TRY
22,20 TL 5,91%
Bağlantıyı kopyala