bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,993.41 1.73%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,157.93 3.24%
bnb
BNB (BNB) $ 571.31 2.83%
solana
Solana (SOL) $ 151.14 5.99%
xrp
XRP (XRP) $ 0.529133 5.17%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.5067 8.22%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.162757 4.54%

Coinbase Doğrudan Listeleme Yoluyla Halka Açılmayı Planlıyor

coinbase dogrudan listeleme yoluyla halka acilmayi planliyor

Coinbase, halka açılma planlarını doğrudan listeleme yoluyla gerçekleştirmeyi düşündüğünü açıkladı.

Bir CoinDesk haberine göre, önde gelen kripto para borsası Coinbase, halka açılımını doğrudan listeleme yoluyla gerçekleştirecek. Borsa, bu amaçla 17 aralık 2020’de ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na S-1 formu sunduğunu açıklamıştı.

Hisse senetleri ise henüz halka açık değil. Şirket, Perşembe günü yaptığı duyuruda hisse senedinin ne zaman ya da hangi hisse senedi altında listeleneceğine dair bir detay vermedi.

Coinbase geçtiğimiz günlerde, 90 milyar dolarlık varlığa ve 43 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip olduğunu açıklamıştı. GameStop (GME) hisselerinin ve diğer meme hisse senetlerinin durdurulmasının ardından, son günlerin önemli gündem maddelerinden biri haline gelen Robinhood platformunda ise yaklaşık 13 milyon kullanıcı bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala