bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,640.93 0.14%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,510.22 1.79%
bnb
BNB (BNB) $ 623.55 4.03%
solana
Solana (SOL) $ 171.70 0.97%
xrp
XRP (XRP) $ 0.607472 1.37%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.583531 1.16%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.199069 0.08%

Coinbase CEO’su Bitcoin’i (BTC) Dolardan Daha Güvenilir Buluyor

2847473 1280x853

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in (BTC) artık ABD dolarından daha güvenilir olduğuna inandığını söyledi.

Yeni röportajında Armstrong, dünya rezerv parasının geleceği konusunda endişelendiğini ve özellikle Covid kaynaklı finansal kriz nedeniyle teşvik paketleri ve parasal genişleme politikalarının bu korkuyu artırdığını söyledi.

“Bunun kısa vadeli etkisi deflasyonist oldu, ancak bu kadar çok para basmaya devam ederlerse; uzun vadeli etki giderek daha fazla enflasyonist olması olabilir…

Doların sınırsız para basımına karşın, sadece 21 milyon Bitcoin olacak. Kimse gerçekten gidip bunu değiştiremez ve varlık şimdiye kadar bu sınavdan geçti. ABD doları, aynı düzeyde güvene sahip görünmüyor. “

Armstrong ayrıca Coinbase’in tarihini de anlatarak, başlangıçta altcoin’lerin moda olabileceğini düşünmediğini söylüyor.

“Müşterilerimizin çoğu bize geliyor ve ‘Başka varlıkları takas etmek istiyoruz’ diyordu. Bir süre sonra ortadan kalkacağını umuyordum… ama belli bir noktaya kadar müşterilere istediklerini sağlamazsak muhtemelen bir şirket olarak başarısız olabileceğimiz anlaşıldı. Başka bir yere gideceklerdi.”

Coinbase şu anda ticaret bazında yaklaşık 30 dijital varlığı destekliyor. Armstrong, borsanın müşterilerinin diğer kripto para birimlerine artan ilgisine ayak uydurmak için daha fazlasını eklemeye devam edeceğini söyledi. Şirket şu anda 19 ek kripto para varlığını listeye ekleyip eklememeyi düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala