bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 65,977.68 0.09%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,154.65 1.52%
bnb
BNB (BNB) $ 600.88 0.53%
solana
Solana (SOL) $ 153.40 0.19%
xrp
XRP (XRP) $ 0.548903 3.06%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.507829 0.21%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.15714 2.24%

Coinbase Bilançosunda Bitcoin Bulundurduğunu Açıkladı

coinbase bilancosunda bitcoin bulundurdugunu acikladi

Kripto para borsası Coinbase, kuruluşundan bu yana bilançosunda Bitcoin ve diğer kripto paraları bulundurduğunu açıkladı.

2012 yılında kurulan Coinbase, perşembe günü bir blog yazısı yayımladı. Yazıda şirketin bilançosunda kripto paralara yer verdiği ve vermeyi de sürdüreceği belirtildi. Açıklamada şu ifadeler yer aldı:

“Kuruluşumuzdan bu yana, bilançomuzda Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini tuttuk ve kripto para ekonomisinin uzun vadeli potansiyeline güçlü bir şekilde inandığımız için kripto varlıklarına yatırım yapmayı planlıyoruz.”

Şirket ayrıca, bu deneyimini aynı şeyi yapmak isteyen şirketlere de yardımcı olmak için kullanmayı hedefliyor. Coinbase açıklamasında, dünyanın önde gelen kurumları için 9-10 haneli işlemler gerçekleştirdiğini de ekledi.

Açıklama, Tesla ve MicroStrategy gibi borsalarda işlem gören firmaların, Bitcoin satın aldığını açıklamasının hemen ardından geldi. Bununla birlikte şirket, geçtiğimiz haftalarda doğrudan listeleme yoluyla halka açılacağını duyurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala