Coinbase, Abonelik Hizmeti Coinbase One Testlerine Başladı

coinbase abonelik hizmeti coinbase one testlerine basladi

ABD’li kripto varlık alım satım platformu Coinbase, yeni bir abonelik hizmeti üzerinde çalışıyor. Ortaya çıkan bilgilere göre, Coinbase One isimli abonelik hizmeti kullanıcıların gelişmiş özelliklere erişmesine yardımcı olacak.

Coinbase’in Abonelik Hizmeti Coinbase One Yolda

Coinbase One olarak isimlendirilen abonelik hizmeti, ilk aşamada az sayıda kullanıcıya sunulacak. The Block’un haberine göre avantajları arasında sıfır ücretli ticaret, tatillerde ve hafta sonlarında bile telefon desteği gibi yenilikler yer alıyor.

Coinbase’in şimdilik yeni hizmeti için ne kadar ücret talep edeceği belli değil. Ancak, bir abonelik hizmetinin başlatılması, platformun gelirinin büyük bir kısmının işlem ücretlerinden elde edilen perakende tarafını çeşitlendirmesine destek olabilir.

coinbase abonelik hizmeti coinbase one testlerine basladi 2

Platform, sunulan özet sayfasına bir de ek hesap koruması eklemeyi planlıyor.

Bir başka kripto varlık alım satım platformu olan Robinhood’un da kullanıcılara daha kaliteli piyasa verileri sunduğu ve marj yatırımına erişim imkanı sağlayan Robinhood Gold isminde aylık bir abonelik sistemi bulunuyor. Coinbase’in de bu yeni girişimiyle Robinhood ile rekabet edeceğini söyleyebiliriz.

Yapılan açıklamada da şu sözlere yer verildi:

Coinbase hesabınızdaki herhangi bir fon, bir hesap ele geçirme nedeniyle tanımadığınız biri tarafından çalınırsa, 1 milyon dolara kadar zararı geri almaya hak kazanabilirsiniz.”

Diğer yandan bir sözcü de şunları söyledi:

“Coinbase, müşterilerimiz için bir abonelik ürününü test etmeye başladı. Test grubundaki müşteriler, her işlem için bir Coinbase ücreti olmaksızın Coinbase platformunda dijital para birimleri satın alma, satma ve dönüştürme olanağına sahip olacaklar. Şu anda hala erken aşamadayız, bu nedenle gelecekteki ürün deneyimiyle ilgili her şey kullanıcılarımızdan aldığımız geri bildirimlerle şekillenecek.”

Coinbase CFO’su Alesia Haas da The Block ile yaptığı röportajda bazı açıklamalar yaptı. Tekliflerini çeşitlendirmeye devam edeceklerini belirten Haas, uzun vadeye odaklandıklarına dikkat çekti.

Hazal Orta

Hazal Orta

Hazal, 1990 yılında, ailenin tek çocuğu olarak, İstanbul’un Fatih ilçesinde doğdu. Hayatının ilk 18 yılını İstanbul’da geçirdikten sonra üniversitede Turizm ve Otel İşletmeciliği okumak için Isparta’nın yolunu tuttu. Eğitim hayatı boyunca yalnızca stajlarda turizm sektörüyle ilgilendi. Üniversite eğitiminin ilk yıllarında Work&Travel programıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde üç aylık bir turizm deneyimi elde etti ve bu kariyerini, burada noktaladı. Eğitimi boyunca hiçbir gün bile turizmde bir kariyer hedeflemediği için okul biter bitmez kendine yeni bir çıkış aradı. Yazmaya ve yazılı basını takip etmeye olan ilgisiyle birlikte de kendini bilgisayar başında haber yazmaya çalışırken buldu. Editörlük kariyerine 2012 yılında, otomobil haberleri yazmaya çabalayarak başlayan Hazal, kariyerinin ilk yıllarında hem haberciliğin hem de dijital yayıncılığın dinamiklerini öğrenmeye başladı. SEO kelimesiyle tanışması da bu yıllara dayanıyor. Yaklaşık 6 yıl boyunca yerli ve yabancı basını yakından takip ederek en doğru bilgiyi, hızlı ve sade bir şekilde okurlarla buluşturmanın ne kadar önemli olduğunu öğrendi. 6 yıllık bu otomotiv haberleri geçmişinin ardından ise soluğu teknoloji basınında aldı. Teknoloji basınındaki kariyerine Yazı İşleri Müdürü olarak başlayan Hazal, içerik üretiminin yanında yönetimi konusunda da önemli deneyimler elde etti. Bu süreçte hem teknoloji hem de otomotiv basınındaki bazı dergilerde de Yazı İşleri Müdürü ve Editör olarak görev alarak, basılı yayınlara dair de tecrübeler edindi. Farklı ekiplerle ve farklı sektörlerde çalışmanın çok yönlülüğe önemli katkılar sağladığını düşünen Hazal, yeni dönemde ise uzun suredir heyecan duyduğu blockchain teknolojisine daha fazla ilgi göstermeye başladı ve kariyerine de, teknolojiyle olan dirsek temasını kesmeden, bu doğrultuda devam etmeye karar verdi. Teknolojinin kanatları altındaki blockchain, NFT ve kripto para terimlerine aşina olan Hazal’ın yolu da böylelikle Kriptomeda ile kesişmiş oldu. BTCHaber.com'da Yönetici Editör görevini üstlenen Hazal, yazmaya bu çatı altında devam ediyor. Boş zamanlarında farklı alanlarda okumalar yapan Hazal, iyi yazmanın çok okumaktan geçtiğine inanıyor. Bilgisayar başından kalktığında ise soluğu dijital içerik platformlarında alıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 657.875,39 TL 0,12%
ethereum
Ethereum (ETH) 49.533,85 TL 0,56%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 7.292,12 TL 2,59%
tether
Tether (USDT) 11,93 TL 1,06%
solana
Solana (SOL) 2.371,36 TL 0,47%
cardano
Cardano (ADA) 18,74 TL 0,14%
xrp
XRP (XRP) 11,42 TL 0,56%
usd-coin
USD Coin (USDC) 11,93 TL 0,51%
polkadot
Polkadot (DOT) 425,18 TL 1,33%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,48 TL 0,79%
Bağlantıyı kopyala