Coinbase, 570 Binden Fazla Ethereum’u Yeni Cüzdanlara Gönderdi

coinbase 570 binden fazla ethereumu yeni cuzdanlara gonderdi

Kripto para borsalarından önemli miktarlarda kripto paralar yeni cüzdanlara aktarılıyor. Önde gelen kripto para borsalarından biri olan Coinbase, yeni cüzdanlara 570.000’den fazla Ethereum (ETH) gönderdi.

Coinbase’ten Yeni Cüzdanlara Büyük Miktarda ETH Aktarıldı

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju tarafından yayınlanan verilere göre, kripto para borsası Coinbase, 570.000’den fazla Ethereum’u (634 milyon dolar) yeni cüzdanlara gönderdi.

Ekran goruntusu 2022 07 08 091351

Ju, bu işlemlerin tezgah üstü anlaşmalar için saklama cüzdanlarına yapılmış olabileceğini söyledi. Böyle bir durumda, büyük alıcıların pazara girdiğini öne süren Ju, Ethereum için boğa gelişimi olabileceğini belirtti.

Ancak bunların dahili transferler olabileceğini, yani kripto para piyasası üzerinde hiçbir etkisi olmayacağını da aktardı.

coinbase 570 binden fazla ethereumu yeni cuzdanlara gonderdi

Ethereum Fiyatı İki Haftanın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Ethereum‘un fiyatı sabah erken saatlerde 1.276 dolara yükseldi, 26 Haziran’dan bu yana en yüksek seviyeye ulaştığı görüldü. Kripto para piyasası ABD hisse senetleriyle birlikte iyi bir toparlanma gördü. Ancak, bu yükseliş eğiliminin sürdürülebilirliği net değil.

Son olarak popüler kripto para birimi Ethereum’un durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında ETH 1,244,23 dolardan işlem görüyor

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
382.229,18 TL 7,31%
ethereumETH/TRY
29.478,24 TL 10,65%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,01%
usd-coinUSDC/TRY
18,07 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.152,74 TL 2,65%
binance-usdBUSD/TRY
18,15 TL 0,25%
xrpXRP/TRY
6,18 TL 5,83%
cardanoADA/TRY
8,31 TL 7,46%
solanaSOL/TRY
664,50 TL 4,12%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,02%
Bağlantıyı kopyala