bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 64,167.19 5.30%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,055.65 6.80%
bnb
BNB (BNB) $ 550.51 7.87%
solana
Solana (SOL) $ 138.17 8.16%
xrp
XRP (XRP) $ 0.486274 10.74%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.45557 9.93%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.151447 11.58%

Citadel CEO’su Griffin: Bitcoin Hakkında Nasıl Düşüneceğimi Bilmiyorum

citadel ceosu griffin bitcoin hakkinda nasil dusunmem gerektigini bilmiyorum

Çokuluslu hedge fonu yöneticisi Citadel’ın kurucusu ve CEO’su Kenneth Griffin, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) hakkında henüz ikna olmuş değil.

Cuma günü CNBC’den Andrew Ross Sorkin’e konuşan milyarder yatırımcı, “kripto para birimlerinin ekonomik temelini” görmediğini ve onlar hakkında düşünmek için hiç zaman harcamadığını söyledi.

Griffin, “Bir hisseye nasıl değer vereceğimi anlıyorum, dünyadaki döviz kurları hakkında nasıl düşüneceğimi anlıyorum” dedi.

“Ancak neyin iyi bir dijital para olduğu hakkında nasıl düşüneceğimi bilmiyorum.”

Citadel kurucusunun bu yorumları, Wall Street’in kripto paralara belirgin bir şekilde yaklaşmasının ardından geldi.

Geçtiğimiz hafta Kongre’ye çağırılan Griffin’e ayrıca, Citadel’ın GameStop çılgınlığındaki rolü hakkında soru da yöneltildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala