Chingari, Beklediğiniz Web3 & Crypto Devrimini Başlattı (Sponsorlu)

Chingari Beklediğiniz Web3 Crypto Devrimini Başlatti Sponsorlu

$GARI tarafından desteklenen Chingari ile ödüllü uygulamada eğlenceli videolar oluşturup paylaşabilir ve küresel kripto pazarında ticaret yapabileceğiniz özel Chingari jetonları veya $GARI kazanabilirsiniz. 

Chingari uygulaması, sizi bu evrenin merkezi haline getirebilecek eğlenceli videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza izin verdiği için Hindistan’ın en popüler kısa video uygulamasıdır.

Chingari, Beklediğiniz Web3 & Crypto Devrimini Başlattı (Sponsorlu)

Kaydırmaya değer videolar oluşturma ve paylaşma konusunda tutkulu musunuz? 

İnterneti kasıp kavuran ödüllü Chingari uygulaması, sizi bu evrenin merkezi haline getirebilecek eğlenceli videolar oluşturmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıdığı için Hindistan’ın en popüler kısa video uygulaması olmaya hazır.

Hepsi bu değil. Ayrıca Web 3.0’ın zekasından yararlanarak oluşturduğunuz içerikten para kazanabilirsiniz. Bir ay sürecek yarışmanın galibi, Chingari jetonlarını ya da ‘Chingari Yıldızı’ unvanını alacak .

Chingari’nin sosyal jetonlarının sahipleri, sadece ‘sosyal’ paradan çok daha fazlasını kazanmaya hazır. Chingari’nin ilk sosyal jetonu olan $GARI, neredeyse 100 milyon $’lık rekor kıran 24 saatlik bir işlem hacmi gördü.  şu anda HUObi Global, FTX, KuCoin, Gate.io, MEXC Global, OKEx dahil olmak üzere 20 büyük kripto platformunda bulunuyor.

Küresel bir kripto para piyasasında listelenen ilk Hint sosyal kripto tokenidir ve ülkedeki Web3 devrimini başlatmaya hazırdır. Chingari’nin $GARI’sı, bu kıyaslama ile küresel blok zinciri ve kripto piyasası ortamında başarılı olmayı hedefliyor.  İçerik oluşturuculara Chingari platformunda çalışmalarından para kazanma yeteneği sağlamak için Solana tarafından desteklenen blok zincir teknolojisini kullanır. Uygulamanın şu anda 110 milyondan fazla kullanıcısı var, bu rakam 2020’den beri ikiye katlandı.

Uygulamanın yaratıcılarının felsefesine uygun olarak, Chingari uygulaması Web3 DAO’nun topluluğun kararlarına göre çalıştığı Web3 üzerine kurulduğundan $GARI sosyal belirtecinin kurulumu tamamen demokratiktir. $GARI sahipleri, platformun gelecekteki yönüne karar vermek için tekliflere oy vermenin yanı sıra hisse ve getiri elde edebilecek.

“İçerik oluşturuculara çok daha fazla kontrol vermek, platformun hızlı gelişmesinde hayati bir faktör oldu, yapımcıların geçimlerini sağlama şansına sahip oldukları için yetenekleri cezbetti ve içerik kalitesini artırdı. Ayrıca Chingari, Chingari uygulamasında izle-kazan, tut-kazan ve oyna-kazan özellikleriyle izleyicilerin kazanmasını da sağlıyor. $GARI, hem bir uygulama içi para birimi (Chingari Uygulamasında piyasaya sürüldü) hem de bir yönetişim belirteci olarak hareket ediyor, ”diyor Chingari uygulamasının Kurucu Ortağı ve CEO’su Sumit Ghosh.

$GARI sosyal jetonu, Chingari uygulamasıyla bağlantılıdır ve size varlıklarınız üzerinde doğrudan kontrol sağlar. İçeriğinizi paylaşarak veya ödüllerden topladığınız belirteçleri karşı taraflarla işlem yapmak, yönetim oyları vermek ve platform katılımını ve kullanıcı tabanı büyümesini hızlandırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca, $GARI tarafından desteklenen Chingari, yakında içerik oluşturucuların videolarını basıp NFT olarak satabilecekleri ve $GARI kazanabilecekleri kendi NFT Marketplace’e sahip olacak. Yani video çekerken ve paylaşırken eğlenirken para kazanırsınız.

Daha Fazla Bilgi ve Yatırım İçin Tıklayınız

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
354.610,28 TL 1,19%
ethereumETH/TRY
20.686,61 TL 0,76%
tetherUSDT/TRY
16,90 TL 0,02%
usd-coinUSDC/TRY
16,94 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
4.032,93 TL 0,31%
binance-usdBUSD/TRY
16,90 TL 0,04%
xrpXRP/TRY
5,91 TL 3,50%
cardanoADA/TRY
8,28 TL 2,14%
solanaSOL/TRY
662,95 TL 2,17%
dogecoinDOGE/TRY
1,21 TL 5,21%
Bağlantıyı kopyala