bitcoinBTC/TRY
1.100.658,67 TL 2,66%
ethereumETH/TRY
59.293,96 TL 1,54%
tetherUSDT/TRY
28,92 TL 0,02%
bnbBNB/TRY
6.623,22 TL 0,61%
xrpXRP/TRY
17,68 TL 1,13%
solanaSOL/TRY
1.749,88 TL 8,81%
usd-coinUSDC/TRY
28,88 TL 0,24%
staked-etherSTETH/TRY
59.480,80 TL 2,01%
cardanoADA/TRY
11,11 TL 2,42%
dogecoinDOGE/TRY
2,31 TL 3,28%

Paylaş

Chiliz, Julian La Picque’yi Finans Direktörü Olarak Atadı

chiliz julian la picqueyi finans direktoru olarak atadi

Kripto para piyasasında yeni atamalar ve iş alımlar devam ediyor. Bu gelişmelerle birlikte piyasa her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Son olarak Socios.com’un arkasındaki şirket olan Chiliz, bünyesine yeni bir finans direktörü kattı.

Chiliz, Yeni Finans Direktörü Transfer Etti

Blockchain tabanlı spor platformu Socios.com‘un arkasındaki şirket Chiliz, Julian La Picque‘yi finans direktörü (CFO) olarak atadı.

chiliz julian la picqueyi finans direktoru olarak atadi

Cenevre merkezli Blockchain danışmanlık firması Uncrypted’ı kuran La Picque, Chiliz’e Blockchain platformu Covantis’ten katıldı.

La Picque konu hakkında yaptığı açıklamada, Chiliz’in oyunlaştırılmış Web3’e katılım sağlamasına yardımcı olacağını ifade etti.

Geçtiğimiz ay Chiliz, İtalya’da faaliyet göstermek için onay almıştı. Ayrıca şirket, platformunda sanal para birimleri ve dijital cüzdanlar sunmasına izin vermişti. Başlıca İtalyan futbol kulüplerinden Juventus, AC Milan, Inter Milan, Napoli ve AS Roma gibi fan token’lar Socios’ta listelenmeye başladı.

Socios, spor takımının taraftarların satın almaları için token’lar tanıtmasına, onlara belirli VIP deneyimlerine erişmelerine ve kulüplerin işleyişindeki küçük konularda oy kullanmalarına izin veriyor.

Ayrıca Chiliz, kısa süre önce FC Barcelona’nın dijital içerik oluşturma kolu Barca Studios’un yüzde 24,5’ini 100 milyon dolara satın almıştı.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala