Charles Hoskinson, Vasil Hard Fork’ta Daha Fazla Gecikme Beklemiyor

charles hoskinson vasil hard forkta daha fazla gecikme beklemiyor

Cardano (ADA) ekosistemi bir süredir yeni güncellemesi Vasil Hard Fork için çalışıyor. Daha öncesinde yeni güncelleme için kısa süreli bir erteleme kararı alınmıştı. Bu konu ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Charles Hoskinson da konu ile bir değerlendirmede bulundu.

Charles Hoskinson’dan Vasil Hard Fork Açıklaması

Aslında şimdilerde Cardano’nun Vasil Hard fork güncellemesi ile ilgili birçok sorunun cevapsız kaldığını kabul etmek gerekiyor. Bunun için de Cardano kurucusu Charles Hoskinson, YouTube kanalından bazı açıklamalar yaparak, merak edilen bazı sorulara yanıt verdi.

charles hoskinson vasil hard forkta daha fazla gecikme beklemiyorasd

Hoskinson, kullanıcılara Vasil hard fork‘ta daha fazla gecikme beklemediğine dair güvence verdi ve yükseltmenin şu anda son test aşamalarında olduğunu belirtti:

İyi haber şu ki, yanlış gidebilecek şeyler çok küçüldü ve şimdi bu açıdan testlerin son aşamalarındayız. Bu nedenle, yeni bir şey keşfedilmediği sürece daha fazla gecikme yaşayacağımızı tahmin etmiyorum. İşler istikrarlı ve sistematik bir şekilde doğru yönde ilerliyor ve size her şeyin yolunda olduğuna dair bir güncelleme vermek istedim, bu tür yükseltmelerin doğası budur.

Son olarak hatırlatmak gerekirse Charles Hoskinson daha önce ağın genişlemesi ile Cardano‘nun daha fazla geliştiriciye ihtiyacı olduğunu söylemişti.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
430.181,37 TL 0,61%
ethereumETH/TRY
33.761,38 TL 1,49%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,05%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.690,50 TL 0,86%
cardanoADA/TRY
10,13 TL 1,56%
xrpXRP/TRY
6,77 TL 0,23%
binance-usdBUSD/TRY
17,98 TL 0,05%
solanaSOL/TRY
776,86 TL 1,77%
dogecoinDOGE/TRY
1,55 TL 11,00%
Bağlantıyı kopyala