Charles Hoskinson, Merkeziyetsizlik Hakkında Açıklamalarda Bulundu

charles hoskinson cardano

Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, son dönemde yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme geliyor. Son olarak merkeziyetsizlik konusu hakkında açıklamalarda bulundu. Charles Hoskinson, kripto sektörü kitlesel benimsemeye doğru ilerlerken yaklaşan bir merkeziyetsiz sektör kimlik savaşı konusunda uyarıda bulundu.

Charles Hoskinson, Merkeziyetsizlik Konusuna Değindi

Charles Hoskinson, akıllı sözleşme savaşlarının sona ermesiyle merkeziyetsizlik kimliğin büyük olacağını belirtirken, sektördeki oyuncuların bölgenin ‘tıkanma noktası’ olduğunu anladığını belirtti.

hoskinson

Charles Hoskinson, konu ile ilgili olarak şu şekilde açıklama yaptı:

Önümüzdeki 24 ay uzaydaki en rekabetçi alanlardan biri olacak. Akıllı sözleşme savaşları bitti; metalaştırıldı ve pek çok şey oluyor. Kimlik savaşları henüz başlamadı ve bu büyük bir savaş olacak. Bu işlere kurnazca dahil olmaya başlayan bir tekne dolusu varlık var ve bunun tıkanma noktası olduğunu bildikleri ve bunu gerçekten kontrol etmek istedikleri için ve endüstrinin iyiliği için, kazananın kazanacağından emin olmalıyız.

Hoskison, çoğu kripto projesinin ademi merkeziyetçilik temelinde halka açık olarak başlatılmasından duyduğu hayal kırıklığını dile getirmişti, ancak yine de kullanılacak belirli bir önlem olması gerekiyordu. 

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
432.915,55 TL 2,80%
ethereumETH/TRY
29.768,12 TL 2,83%
tetherUSDT/TRY
18,83 TL 0,03%
usd-coinUSDC/TRY
18,85 TL 0,10%
bnbBNB/TRY
5.876,30 TL 0,17%
xrpXRP/TRY
7,47 TL 3,51%
binance-usdBUSD/TRY
18,89 TL 0,34%
cardanoADA/TRY
7,06 TL 3,76%
dogecoinDOGE/TRY
1,79 TL 7,68%
matic-networkMATIC/TRY
20,64 TL 4,97%
Bağlantıyı kopyala