Charles Hoskinson, Cardano’nun İşlere Açık Olduğunu Belirtti

charles hoskinson cardanonun islere acik oldugunu belirtti

Ethereum ve Cardano’nun kurucu ortağı olan ve Cardano’nun CEO’su Charles Hoskinson, son röportajında Cardano hakkında açıklamalarda bulundu. Charles Hoskinson, Cardano’nun işletmelere açık olduğunu söyledi.

Cardano Büyümeye Devam Ediyor Ve İşe Açık

Charles Hoskinson, yaptığı son açıklamada, ekosisteme DEX’ler, NFT pazarları, oracle’lar ve stablecoin’ler ekleyerek neredeyse her gün büyümeye devam ettiği için Cardano’nun “işe açık” olduğunu belirtti. Cardano, çeşitli kullanım örnekleriyle daha fazla proje ve ekibe ev sahipliği yapmak istiyor. Konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Cardanno iş için açık. Varlığa dayalı stablecoin’imiz, işletmelere, değişken bir sektörde özgürce faaliyet gösterme güvencesi ve güvenliği sağlayacaktır. USDM’nin istikrarı ve güvenliği Cardano (ADA) için amansız bir katılım gücü sunuyor.

charles hoskinson cardanonun islere acik oldugunu belirtti 2

Daha önce Cardano’nun Project Catalyst Fund aracılığıyla Cardano’ya geçiş yapmak isteyen küçük ekipleri finanse etmek için merkezi olmayan bir yönetim sürecini başarıyla nasıl kullandığı belirtilmişti. 500’ün üzerinde fazla proje ve girişim, Cardano ağının geleceğini şekillendirmek isteyen binlerce kullanıcı tarafından finanse ediliyordu. Son olarak Cardano, topluluk tarafından merakla beklenen Cardano Vasil Hard Fork’u için gün sayıyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
386.962,62 TL 8,28%
ethereumETH/TRY
30.944,98 TL 7,02%
tetherUSDT/TRY
17,98 TL 0,10%
usd-coinUSDC/TRY
17,98 TL 0,14%
bnbBNB/TRY
5.065,21 TL 8,47%
binance-usdBUSD/TRY
17,97 TL 0,02%
xrpXRP/TRY
6,11 TL 10,11%
cardanoADA/TRY
8,39 TL 13,82%
solanaSOL/TRY
649,75 TL 12,01%
dogecoinDOGE/TRY
1,25 TL 14,14%
Bağlantıyı kopyala