Charles Hoskinson, Cardano Hakkında Açıklama Yaptı

charles hoskinson cardano hakkinda aciklama yaptiasd

Cardano (ADA) ekosistemi bir süredir yeni güncellemesi Vasil Hard Fork için çalışıyor. Daha öncesinde yeni güncelleme için kısa süreli bir erteleme kararı alınmıştı. Bu konu ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu durum devam ederken, IOG’nin başkanı Charles Hoskison, Cardano’nun teknoloji bölümünü kaçırdığını söyleyen eleştirmenlere resmi Twitter hesabı üzerinden yanıt verdi.

Ayrıca, büyük yatırımcıların Cardano’yu bir yatırım seçeneği olarak görmediklerini iddia ediyorlar.

Charles Hoskinson’dan Cardano Açıklaması

Twitter’da StakeWithPride kullanıcısı tarafından yayınlanan video alıntısında Haseeb Qureshi, “tüm büyük akıllı para yatırımcılarının üzerinde vakit geçirmiyorlar, araştırmıyorlar” Cardano’yu düşünmediğini belirtti. Bu eleştirilerin üzerine Charles Hoskison‘dn yanıt gecikmedi.

charles hoskinson cardano hakkinda aciklama yaptiaa

Bu insanların neden en büyük hisse kanıtı blok zincirini ve yerel tokeni ADA’yı düşünmediklerini iddia ederek, kriptonun “teknoloji ve dinin bir kombinasyonu” olduğu inancını paylaştı. Qureshi, herhangi bir kriptonun her ikisine de sahip olması gerektiğini iddia etti.

Son olarak Cardano’nun (ADA) güncel durumuna bir göz atalım. Cardano (ADA) haberin yazımı esnasında CoinGecko verilerine göre; 0,517817 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
395.721,74 TL 5,75%
ethereumETH/TRY
31.543,40 TL 4,53%
tetherUSDT/TRY
18,04 TL 0,45%
usd-coinUSDC/TRY
18,02 TL 0,34%
bnbBNB/TRY
5.061,98 TL 8,01%
binance-usdBUSD/TRY
17,64 TL 1,79%
xrpXRP/TRY
6,22 TL 7,31%
cardanoADA/TRY
8,51 TL 11,69%
solanaSOL/TRY
651,19 TL 11,08%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 13,58%
Bağlantıyı kopyala