Celsius Varlıkları İçin Baş Teklif Sahibi Belli Oldu

celsius varliklari icin bas teklif sahibi belli oldu

İflas eden kripto kredi kuruluşu Celsius Network’ün varlıklarının satışı süreci devam ediyor. Celsius varlıkları için yapılan açık artırmada baş teklifin sahibi belli oldu.

Fahrenheit Konsorsiyumu, Celsius Varlıkları İçin Baş Teklif Sahibi Oldu

Gün içinde yapılan bir açıklamaya göre, risk sermayesi şirketi Arrigton Capital ve kripto para madencilik şirketi U.S. Bitcoin Corp’u içeren Fahrenheit isimli bir konsorsiyum, iflas eden kripto kredi kuruluşu Celsius Network’ün 2 milyar dolarlık varlıkları için açık artırmada en çok teklifi veren isim.

celsius varliklari icin bas teklif sahibi belli oldu 2

Bitcoin madencilik şirketi TeraWulf’un (WULF) arkasındaki ikili tarafından kurulan bir yatırım şirketi olan NovaWulf, açık artırma için temel şartları belirleyen ve takip eden ikinci şirket olarak bilinen orijinal teklif sahibi olarak yer aldı. İflas eden Celsius Network’ün varlıklarının satış süreci bu hafta içinde sonuçlanması bekleniyor.

Mahkeme dosyalarına göre satışa çıkan varlıklar arasında Celsius’un madencilik birimi, kredi portföyü, stake edilmiş kripto para birimi ve diğer alternatif yatırımlar bulunuyor. Son olarak Fahrneheit, Arrington Capital, U.S. Data Mining Group, Inc. (U.S. Bitcoin Corp. olarak biliniyor), yatırım firması Proof Group Capital Management, eski Algogrand CEO’su Steven Kokinos ve yatırım bankacısı Ravi Kaza tarafından destekleniyor.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
556.478,66 TL 0,30%
ethereumETH/TRY
38.027,57 TL 0,09%
tetherUSDT/TRY
19,99 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.247,79 TL 0,74%
usd-coinUSDC/TRY
19,99 TL 0,24%
xrpXRP/TRY
10,01 TL 4,33%
cardanoADA/TRY
7,62 TL 0,41%
staked-etherSTETH/TRY
37.984,99 TL 0,14%
dogecoinDOGE/TRY
1,45 TL 0,65%
matic-networkMATIC/TRY
18,19 TL 2,27%
Bağlantıyı kopyala