Celsius Network İflasla Karşı Karşıya

celsius network iflasla karsi karsiya

Celsius Network, olası bir iflas için daha fazla danışman ile görüşmeler içinde. Celsius Network’ün olası iflasını kısa süre içerisinde duyurması bekleniyor.

Celsius Network İflas Başvurusu İçin Tavsiyeler Alıyor

Kripto kredi platformu Celcius Network, müşterilerinin para çekme işlemlerini henüz açmadığı için Alvarez & Marsal’dan yapılandırma danışmanlarını işe aldı. Celsius Network LLC, olası bir iflas başvurusu hakkında tavsiyelerde bulunmak adına, danışmanlık firması Alvarez & Marsal’dan yeniden yapılandırma danışmanlarını işe aldı. Şirketin bu hamlesinin nedeni kripto para birimlerindeki düşüşle mücadelesinin zorlaşması olarak gösteriliyor.

celsius network iflasla karsi karsiya 2

WSJ’nin haberine göre, Mayıs 2022 itibariyle 11.8 milyar dolarlık varlığa ve 1.7 milyon kullanıcıya sahip olduğunu açıklayan Celsius, kripto para piyasasında yaşanan aşırı oynaklık sebebiyle Haziran ayının başlarında para çekme, takas ve transfer işlemlerini dondurmuştu. Varlıklarının değeri Ekim 2021’de 25 milyar dolar olan Celsius’un varlıkları yaşanan son olaylarla birlikte büyük düşüş yaşadı. Yine WSJ tarafından aktarılan habere göre şirket olası yeniden yapılandırma seçenekleri hakkında tavsiyeler almak adına hukuk firması Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP ile anlaşma sağlamıştı. Celsius ve Alvarez & Marsal temsilcileri konu hakkında bir açıklama yapmadı. Celsius son blog gönderisinde şu ifadeleri kullanmıştı:

Topluluğumuzun, hedeflerimizin likiditemizi ve operasyonlarımızı istikrara kavuşturmaya devam ettiğini bilmesiniz istiyoruz. Bu süreç zaman alacak.

Burak Köse

Burak Köse

Burak KÖSE 3 Mayıs 1995 tarihinde Bursa’da doğdu. 2000 yılında bilgisayar ve internetle tanışan Burak, sanal dünyada ilk emeklemelerini henüz 5 yaşındayken gerçekleştirdi. İlkokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlayan Burak, matematik hocasının tavsiyesiyle Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi’ne başladı. İşletme bölümünün kendisine göre olmadığını fark eden Burak, 3. Sınıfta İşletme bölümünü bırakarak, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümüne geçiş yaptı. İletişim Fakültesi’nde eğitimine devam ederken hocalarından geleneksel medya, gazetecilik, yeni medya ve tasarım alanında da dersler alan Burak, psikoloji ile de yakından ilgilenmiştir. Reklamcılık eğitimini sürdürdüğü esnada psikoloji okumalarına devam eden Burak, Felsefe ve Sosyoloji okumaları da yaparak kendini bu alanlarda geliştirdi. İlkokul eğitimini sürdürdüğü esnada içerik üretmeye başlayan Burak, Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok forum ve sözlük platformunda bilgilerini paylaşıp yeni şeyler öğrenerek kendini geliştirmeye devam etti. Bursa’da Anadolu Lisesi’nde lise öğrenimine devam ettiği esnada İngilizce eğitimini geliştirmeye devam eden Burak, İngilizce kaynaklardan çeviriler yaparak bunları okuyucuları ile paylaşmaya başladı. Teknoloji ve etrafında gelişen dünyaları yakından takip eden Burak, bu alanlarda yeni gelişmeleri öğrenmeye ve edindiği bilgileri ilk olarak forum ve sözlüklerden paylaşmaya başlayarak profesyonel anlamda içerik üreticiliğine adım atmış oldu. İçerik üreticiliğinde üniversite eğitimine başlamasıyla birlikte kendini geliştirmeyi sürdüren Burak, Türkiye’nin öncü teknoloji platformlarında içerikler üretti. Öncü teknoloji platformlarında içerik yöneticiliği yaparken blockchain’i radarına alan Burak, geleceğin teknolojisi olarak gördüğü blockchain yenilikleri konusunda araştırmalarına başladı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra butik reklam ajanlarında çeşitli alanlarda çalışmalar yürüten Burak, çalışma hayatı boyunca içerik üretmeye devam etti. Teknoloji editörü olarak çıktığı içerik üretme yolculuğunda teknoloji ile bağlantılı pek çok alanda içerikler üretti. Yeniliklere uyum sağlamayı kendine görev edinen Burak, yeni teknolojileri okuyuculara en doğru bilgilerle aktarmayı seviyor. Nisan 2022’den itibaren BTCHaber.com’da içerik üretmeye başlayan Burak, sektörde edindiği tecrübeler ışığında gelişmeleri okuyuculara aktarıyor.
https://medium.com/@koseburak

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
380.891,14 TL 7,67%
ethereumETH/TRY
29.446,96 TL 10,28%
tetherUSDT/TRY
18,10 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
18,08 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.170,46 TL 2,23%
binance-usdBUSD/TRY
18,10 TL 0,09%
xrpXRP/TRY
6,17 TL 6,20%
cardanoADA/TRY
8,27 TL 7,89%
solanaSOL/TRY
662,88 TL 3,94%
dogecoinDOGE/TRY
1,26 TL 5,34%
Bağlantıyı kopyala