Cathie Wood, SEC ve Ripple ile İlgili Konuştu

Yatirimcilar Cathie Woodun Ark Fonu Icin Calisti2

SEC ve Ripple arasında uzun süredir devam eden davada yeni gelişmeler yaşanıyor. Ripple’ın zafer kazanacağına yönelik söylentilerin çoğalması, bugünlerde XRP fiyatını da olumlu anlamda etkiliyor. Twitter spaces odasına katılan Cathie Wood, Ripple ve SEC arasındaki davaya yönelik konuştu. Wood davadan Ripple’ın zaferle ayrılacağına yönelik iddialarda bulundu.

Cathie Wood, SEC ve Ripple Davası ile İlgili Değerlendirmede Bulundu

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’ı ve yöneticilerini işini finanse etmek için XRP satarak menkul kıymetler yasalarını çiğnemekle suçladı.

ripple sec

Blockchain ödeme şirketinin varlığı komisyona kaydetmesi gerektiğini savundu. İki yıldan fazla bir süre sonra, uzayan hukuk mücadelesi nihayet bir mahkeme kararını bekliyor.

Ark Invest İcra Kurulu Başkanı Cathie Wood, davanın sonucuna ağırlık verdi. SEC’in davayı kaybetmeye hazır göründüğüne inanıyor. Ancak, durumun neden böyle olduğuna inandığını açıklamıyor.

Wood, komisyonun mahkemede aldığı son kayıpları özetleyerek, “Görünüşe göre SEC Ripple davasını da kaybetme yolunda olabilir.” dedi. Ripple ayrıca yakın zamanda, adil bildirim savunmasını destekleyen ayrı davalardan alınan mahkeme kararlarına atıfta bulunan mektuplar gönderdi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
547.268,85 TL 2,26%
ethereumETH/TRY
37.703,59 TL 1,63%
tetherUSDT/TRY
20,17 TL 0,12%
bnbBNB/TRY
6.194,17 TL 1,65%
usd-coinUSDC/TRY
20,17 TL 0,13%
xrpXRP/TRY
10,20 TL 0,59%
cardanoADA/TRY
7,57 TL 1,39%
staked-etherSTETH/TRY
37.685,25 TL 1,61%
dogecoinDOGE/TRY
1,44 TL 1,40%
matic-networkMATIC/TRY
17,95 TL 1,64%
Bağlantıyı kopyala