bitcoinBTC/TRY
1.270.578,37 TL 0,82%
ethereumETH/TRY
68.120,57 TL 0,68%
tetherUSDT/TRY
28,96 TL 0,04%
bnbBNB/TRY
6.978,16 TL 1,35%
xrpXRP/TRY
19,34 TL 2,67%
solanaSOL/TRY
2.117,20 TL 4,11%
usd-coinUSDC/TRY
28,96 TL 0,07%
staked-etherSTETH/TRY
68.072,83 TL 0,68%
cardanoADA/TRY
17,37 TL 1,93%
dogecoinDOGE/TRY
2,90 TL 2,35%

Paylaş

Cardano’nun Kilitli Toplam Değeri, Yeni Bir Zirveye Ulaştı

cardanonun kilitli toplam degeri yeni bir zirveye ulasti

DefiLlama tarafından elde edilen alınan verilere göre; Cardano ağında kilitlenen toplam değer bugün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 188,88 milyon dolar seviyelerine kadar ulaştı.

Cardano Ağı, Kilitlenen Toplam Değerde Önemli Bir Artış Gördü

DefiLlama verilerine göre TVL değerlemesine paylaştırılmış yönetişim tokenları da dahil edildiğinde Cardano’nun TVL’sinin önemli ölçüde daha yüksek görünüyor. Bunun dahil edilmesi ile beraber Cardano’nun TVL’si şu anda yaklaşık 271.02 milyon dolar seviyesinde seyrediyor.

cardanonun kilitli toplam degeri yeni bir zirveye ulasti

IOHK CEO’su ve Cardano‘nun kurucusu Charles Hoskinson ise TVL’deki büyümenin daha yeni başladığını söylüyor. Charles Hoskinson konu ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Çoğu Cardano DApps’in boru hattından yararlanmak için Haziran ayında Vasil hard fork’un çıkmasını beklemesi de pek anlamadığı bir şey. Görünüşe göre henüz TVL’de hiçbir şey görmedik.

Ayrıca söz konusu yükseltme, Cardano topluluğunun önde gelen bir üyesi olan merhum Bulgar matematikçi Vasil Dabov’un adını taşıyor gibi görünüyor. Yükseltmenin bu Haziran ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Son olarak haberin yazımı esnasında Cardano’nun (ADA) durumuna bir göz atalım. Cardano, CoinMarketCap’te 0.7995 dolardan işlem görüyor.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala