Cardano Yatırım Ürünleri, Alman Bankalarına Sunulacak

Cardano Yatirim Urunleri Alman Bankalarina Sunulacak

Cardano (ADA) son dönemde Vasil hard fork ile sık sık gündemde olmaya başladı. Popüler altcoin Cardano, güncelleme haberleriyle önemli bir ivme kazandı. Cardano cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Cardano ürünleri, artık Alman bankalarının müşterilerine sunulacak.

Cardano Yatırım Ürünleri, Alman Bankalarına Sunulacak

Cardano Ürünleri, Alman Bankalarındaki Müşterilere Sunulacak

Cardano yatırım ürünleri artık büyük Alman bankaları Comdirect ve Onvista’nın müşterilerine sunulacak.

Commerzbank AG’nin bir markası olan Comdirecti, Almanya’nın en büyük üçüncü bankası ve üç milyondan fazla müşterisi var. Almanya’da çevrimiçi aracılık, bankacılık ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra Almanya dışındaki 46 borsaya erişim sağlıyor. Ayrıca Onvista da, çevrimiçi bir broker ve Comdirect Bank AG’nin bir yan kuruluşu.

ETP biçimindeki Cardano yatırım ürünlerinin yanı sıra, bir ETP sağlayıcısı olan Valour, Polkadot, Solana, Avalanche, Cosmos ve Enjin kripto para ETP’lerinin yanı sıra Bitcoin ve Ethereum’dakileri de sunuyor.

Ayrıca belirtmek gerekirse Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson Cardano logosunun yer aldığı NASCAR aracını Twitter üzerinden paylaşmıştı. Cardano, Trent Barnes tarafından sürülen NASCAR arabasını süsledi.

Cardano’nun durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında ADA 0,542735 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
375.004,62 TL 0,19%
ethereumETH/TRY
25.091,45 TL 0,22%
tetherUSDT/TRY
18,59 TL 0,27%
bnbBNB/TRY
5.465,61 TL 0,68%
usd-coinUSDC/TRY
18,57 TL 0,28%
xrpXRP/TRY
9,22 TL 2,60%
binance-usdBUSD/TRY
18,59 TL 0,14%
cardanoADA/TRY
8,01 TL 0,74%
solanaSOL/TRY
630,43 TL 0,71%
dogecoinDOGE/TRY
1,20 TL 1,02%
Bağlantıyı kopyala