Cardano (ADA) Tutan Adreslerin Sayısı Artıyor

cardano ada tutan adreslerin sayisi artiyor

Kripto piyasasında yaşanan düşüşle birlikte birçok altcoin de düşmeye başladı. Bu düşüş kripto ekosistemindeki yatırımcıları da etkiledi. Ancak büyük miktarda Cardano (ADA) tutan cüzdan adreslerinin, sayısında artış yaşanıyor.

Cardano (ADA), Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Blockchain analiz firması Santiment tarafından yayınlanan verilere göre, büyük miktarda Cardano (ADA) tutan cüzdan adreslerinin sayısı artıyor.

ADA

Santiment verileri, 10.000 ila 100.000 ADA arasında tutan adreslerin sayısının geçen ay boyunca sürekli olarak arttığını gösteriyor. Buna ek olarak, 100.000 ila 10 milyon ADA arasında tutan cüzdan sayısı sabit kaldı ve bu, ADA balinalarının madeni parayı atmayı bıraktığının sinyalini verdi.

ADA tutan adreslerin miktarının artma sebebi olarak Cardano’nun yaklaşan Vasil Hard Fork’u gösteriliyor. Etkinliğin ertelenmesine rağmen, Cardano ekibi, önemli ilerleme kaydetti ve yükseltmeyi test ağına yerleştirdi. Sonuç olarak, balinalar yaklaşık 79,1 milyon ADA topladı.

Hatırlatacak olursak, geçtiğimiz günlerde Cardano, geliştiricilerinin katkılarıyla GitHub üzerinde en iyi proje haline gelmişti. 

Son olarak Cardano’nun durumuna bir göz atalım. CoinGecko verilerine göre; haberin yazımı esnasında ADA 0,471790 dolardan işlem görüyor.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
429.901,18 TL 3,33%
ethereumETH/TRY
33.049,21 TL 8,04%
tetherUSDT/TRY
17,95 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
17,96 TL 0,16%
bnbBNB/TRY
5.879,81 TL 0,95%
xrpXRP/TRY
6,81 TL 3,25%
cardanoADA/TRY
9,60 TL 5,40%
binance-usdBUSD/TRY
18,02 TL 0,27%
solanaSOL/TRY
758,58 TL 4,34%
polkadotDOT/TRY
171,58 TL 7,15%
Bağlantıyı kopyala