bitcoin
Bitcoin (BTC) $ 70,640.93 0.14%
ethereum
Ethereum (ETH) $ 3,510.22 1.79%
bnb
BNB (BNB) $ 623.55 4.03%
solana
Solana (SOL) $ 171.70 0.97%
xrp
XRP (XRP) $ 0.607472 1.37%
cardano
Cardano (ADA) $ 0.583531 1.16%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) $ 0.199069 0.08%

Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson: Bitcoin (BTC) Geliştirilmezse Ölecek

cardano ada kurucusu hoskinson bitcoin btc gelistirilmezse olecek

Cardano (ADA) kurucusu ve Ethereum (ETH) kurucu ortağı Charles Hoskinson, Bitcoin (BTC) hakkında konuştu. Hoskinson, Bitcoin’in kripto para birimleri içinde en az gelişmiş olan olduğunu ve geliştiricilerin yenilik yapmadığı takdirde en sonunda öleceğini söyledi.

Önde gelen sosyal ağ Reddit’te, Cardano alt dizininde paylaşılan bir röportajda konuşan Hoskinson, Bitcoin’in sahip olduğu tek değerli şeyin tıpkı itibari parada olduğu gibi “benimsenmesi” olduğunu söyledi. Tek güçlü noktasının popülerliği olduğunu söyleyen Hoskinson’a göre Bitcoin bunu kaybettiğinde ölecek:

“Bitcoin yalnızca değerli olduğu için değerlidir. Hiçbir teknolojik avantajı yoktur. Aslında, tüm kripto para birimleri arasında en az gelişmiş, en az fütüristik olanıdır. Var olması dışında hiçbir sebebi yoktur.”

Bitcoin Geliştirilmeli

Hoskinson, Bitcoin’in bazı önemli geliştirmeler sağlaması gerektiğini düşünüyor. Eğer başka bir kripto para durumu tersine çevirse ve Bitcoin de yenilik yapmanın bir yolunu bulamazsa Bitcoin ölebilir. Çünkü eğer böyle olursa, onu diğerlerinin üzerinde tutacak hiçbir nedeni kalmayacak.

Hoskinson’a göre, topluluğun merkeziyetsiz doğası ve yönelim eksikliği, geliştiricilerin zaman kaybetmesine neden oluyor. Bu sorunların giderilmesi için ise, ağın bir yönetim sistemine ihtiyaç duyduğunu belirtiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.

btchaber bh logo

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
btch x banner
btch youtube banner
Bağlantıyı kopyala