Can Bonomo, NFT Koleksiyonunun Detaylarını Paylaştı!

can bonomo nft koleksiyonunun detaylarini paylasti 3

Geçtiğimiz haftalarda Ünlü şarkıcı Can Bonomo Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir açıklama ile NFT’ler dünyasına gireceğini açıklamıştı. Bonomo, yaptığı açıklamada; yakında NFT koleksiyonunu OpenSea’de satışa sunacağını söylemişti. Bu kez Ünlü şarkıcı NFT çizimlerini detaylarını açıkladı.

can bonomo nft koleksiyonunun detaylarini paylasti

Can Bonomo, NFT’lerini Pazar Günü Açık Artırmaya Çıkarıyor

Can Bonomo, Anakronizm temalı NFT koleksiyonunun bir kısmını paylaşarak; “Yakında…” ifadesini kullanarak hayranlarını ve NFT severlerini heyecanlandırmıştı. Bonomo’dan yeni bir duyuru ise gecikmedi. NFT dünyasına adım atan Can Bonomo 14 eserden oluşacak ilk NFT koleksiyonunu, 12 Aralık’ta açık artırma ile OpenSea NFT platformu üzerinden satışa çıkıyor.

Popüler şarkıcı daha önce de NFT duyurusunu sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı. Can Bonomo Twitter hesabından şu şekilde bir açıklama yaptı:

Son olarak, yanlışlıkla TT oluşumu müsadenizle şöyle değerlendirmek istiyorum: “Dağ” isimli teklimiz çıktı. Eşimi ve oğlumu çok seviyorum. Cumartesi İzmir Arena’dayız ve Pazar günü opensea adresinde NFT auction’ımız var. teşekkürler.

Bu açıklama ile 2022’de başka NFT projelerinin de olacağının sinyalini verdi.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 489.771,47 TL 0,24%
ethereum
Ethereum (ETH) 32.360,90 TL 0,71%
tether
Tether (USDT) 13,37 TL 0,37%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 5.071,74 TL 1,94%
usd-coin
USD Coin (USDC) 13,37 TL 0,25%
cardano
Cardano (ADA) 13,77 TL 4,59%
solana
Solana (SOL) 1.243,17 TL 0,25%
xrp
XRP (XRP) 8,11 TL 0,81%
terra-luna
Terra (LUNA) 831,90 TL 7,32%
polkadot
Polkadot (DOT) 246,34 TL 2,46%
Bağlantıyı kopyala