bitcoinBTC/TRY
1.574.588,25 TL 0,14%
ethereumETH/TRY
91.236,25 TL 0,62%
tetherUSDT/TRY
30,81 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
11.728,67 TL 0,94%
solanaSOL/TRY
3.153,37 TL 0,21%
xrpXRP/TRY
16,80 TL 1,72%
staked-etherSTETH/TRY
91.186,94 TL 0,59%
usd-coinUSDC/TRY
30,80 TL 0,08%
cardanoADA/TRY
18,13 TL 0,72%
avalanche-2AVAX/TRY
1.124,88 TL 0,62%

Paylaş

Cake DeFi, Düşük Riskli Ürünü EARN’i Piyasaya Sürüyor

cake defi dusuk riskli urunu earni piyasaya suruyor

Kripto para ekosisteminde yeni gelişmeler yaşanırken birçok platform bu gelişmelere ayak uydurmaya devam ediyor. Özellikle DeFi alanında yeni gelişmeler yaşanıyor. Bu kez merkeziyetsiz kripto para cüzdanı Cake DeFi, yeni düşük riskli ürünü EARN’i tanıttı.

Cake DeFi, Yeni Ürününü Tanıttı

Merkeziyetsiz kripto cüzdanı Cake DeFi, yeni düşük riskli ürününü piyasaya süreceğini duyurdu. Yeni ürünün tek taraflı likidite madenciliği hizmeti, kripto para kullanıcılarını kripto piyasalarındaki artan oynaklıktan korumak için tasarlandı.

Singapur merkezli dijital varlık yönetimi protokolü Cake DeFi, konuya ilişkin paylaştığı açıklamada, pasif gelir çözümü EARN’ı tanıtıma sundu.

İlk kurulduğundan bu yana Cake DeFi, Bitcoin (BTC) ve DeFiChain (DFI) olmak üzere iki varlığı destekliyor. Kullanıcılar, sorunsuz ve merkeziyetsiz bir şekilde her ikisini de tahsis edebilir ve APY’de yüzde 10’a kadar kazanabilir.

Bununla birlikte yeni EARN çözümü, daha da önemli getiriler elde etmek için bir otomatik birleştirme modunu destekleyecek.

Cake DeFi’nin kurucu ortağı ve CEO’su Dr. Julian Hosp, DeFi alanını yeni nesil kullanıcılara tanıtmak için tasarlanan EARN’nin yenilikçi ve kullanıcı odaklı yaklaşımını vurgulayarak şunları söyledi:

En son ürünümüz EARN, günümüzün pazar ihtiyaçlarını karşılamak için piyasaya sürüldü. Merkeziyetsiz Finans platformu olarak işimiz, kullanıcılarımıza kripto yatırımlarında tam şeffaflık ile iyi getiriler sağlamaktır. Cake DeFi’ye her zaman güvenebilirsiniz. EARN, kullanıcıların Blockchain gibi şeffaf bir şekilde takip edebilecekleri Bitcoin’de rakipsiz getiriler elde etmelerini sağlayacak. Volatilite Koruması özelliği, özellikle bu tür piyasa oynaklık zamanlarında onları kalıcı kayıplara karşı da koruyacak.

Esra Bayram

Esra Bayram

Esra Bayram, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Aslen Zonguldaklı olan Esra Bayram, İlkokul ve Ortaokul’u İstanbul’da 75. Yıl Okulu’nda okuduktan sonra Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar verdi. Liseyi Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde bitirdi. Bu dönemde şiir yazan Esra Bayram bu konuda çeşitli şiir yarışmalarında derece elde etti. Lise yıllarında araştırmacı ve sorgulayıcı yanını keşfederek gazeteci olmaya karar verdi. 2021 yılında Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümünden mezun olan Esra Bayram aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyor. Üniversite hayatında geçimini sağlamak için çeşitli meslek kollarında yarı zamanlı olarak çalışan Esra, bu dönemde kendi ayakları üzerinde durmayı öğrendi. Üniversite eğitimine devam ederken müziğe olan ilgisi ona bu alanda web sitesi oluşturmaya yönlendirdi. Kendi hazırladığı müzikle ilgili içerikleri bu sitede yayınladı. Aynı zamanda ukulele ve gitar çalmayı öğrenen Esra, boş vakitlerinde müzik aleti çalmayı öğreniyor. Esra Bayram, ulusal ve yerel birçok medya kuruluşunda stajını tamamladıktan sonra Bitcoin ve kripto varlık (dijital para birimleri) odaklı en son haberleri, en yararlı analizleri ve gelişmeleri takip ettiğiniz kapsamlı bir platform olan BTCHaber'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Dijitalleşen dünya ile birlikte dijital paraların öneminin giderek artması sonucunda kripto varlık sektörünün geleceğinin farkında olan Esra, kripto varlık ekosistemini yakından takip ediyor ve bu konuda uzmanlaşmak adına araştırmalar yapıyor. Müzik dinlemeyi, dergi ve kitap okumayı, yürüyüş yapmayı, bisiklete binmeyi, yabancı dizi ve film izlemeyi seven Esra şu sıralar daha çok kripto varlık ekosistemine yönelik kitaplar okuyor. Esra, iyi gözlem ve analiz kabiliyetine sahip biri olarak severek yöneldiği iletişim, medya alanında kendini olabildiğince geliştirmek istiyor. İş disiplini yüksek ve her daim öğrenmeye açık bir kişiliğe sahip olan Esra, meslek ilkelerine ve ahlakına uygun habercilik yapmaya özen gösteriyor. İletişim ve medya alanındaki deneyimlerini dergilik sektörüne taşıyarak, ilerde kendi dergisini çıkartmayı hedefliyor.

Yanıt verin

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala