ByBit’ten Türkiye’deki Kullanıcılar için Davet Et Kazan Etkinliği

bybitden turkiye kullanicilari icin davet et kazan etkinligi

Popüler kripto varlık işlem platformlarından biri olan Bybit, Türkiye’deki kullanıcılarına özel “Davet Et, Kazan” etkinliğini duyurdu. Bu etkinlik sayesinde arkadaşlarını platforma davet eden kıullanıcılar, 250 dolar değerine hediye kazabilecek.

Bybit’in Türkiye’deki kullanıcılarına özel olan “Davet Et, Kazan” etkinliğine katılmak için etkinlik sayfası üzerinden etkinliğe kaydolmaları yeterli. 

Katılımcılar, referans linkleri ile davet ettikleri, koşulları sağlayan her bir arkadaşı için çekilebilir 5 USDT kazanabilecek. Her katılımcı toplamda 250 USDT’ye kadar ödül kazanabileceğini de belirtelim. Diğer taraftan katılımcıların ödül kazanabilmeleri için davet ettikleri ve koşulları sağlayan arkadaşlarının, Bybit’in Spot Piyasasında en az 50 dolar değerinde alım-satım yapması gerekmekte.

Etkinlik 19 Ocak Perşembe günü saat 19.00 itibarıyla başladı ve 18 Şubat Cuma günü saat 18.59’a kadar sürecek. Etkinlikle ilgili tüm detayları etkinlik sayfasında bulabilirsiniz.

bybitden turkiye kullanicilari icin davet et kazan etkinligi

ByBit Referans Kampanyası Düzenliyor

ByBit “Davet Et, Kazan” etkinliğinin yanı sıra Bybit’in referans kampanyasına katılan kullanıcılar ise koşulları sağlayan her bir referans için 20 dolar değerinde trade ödülü ve değeri 500 dolara varan ödül kartları kazanabilecekler.

Küresel olarak faaliyet gösteren kripto para platformu olan Bybit, Mart 2018’de kuruldu. Şirket, kripto para ticaret hizmetlerinin yanı sıra dünya çapındaki bireysel ve kurumsal müşterilerine DeFi madenciliği ürünleri ve API desteği gibi hizmetlerde sağlamakta.

Son olarak güvenlik alanında yaptığı yatırımlarla güvenliğe önem verdiğini belirten Bybit, bütçesinin yüzde 25’ini bu alana ayırdığını söylüyor.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
481.764,37 TL 4,85%
ethereumETH/TRY
32.089,85 TL 3,52%
tetherUSDT/TRY
15,87 TL 0,02%
usd-coinUSDC/TRY
15,89 TL 0,06%
bnbBNB/TRY
4.868,50 TL 5,38%
xrpXRP/TRY
6,69 TL 3,31%
binance-usdBUSD/TRY
15,87 TL 0,06%
cardanoADA/TRY
8,56 TL 3,50%
solanaSOL/TRY
843,76 TL 5,72%
dogecoinDOGE/TRY
1,38 TL 1,79%
Bağlantıyı kopyala