bitcoinBTC/TRY
719.020,56 TL 1,48%
ethereumETH/TRY
43.007,99 TL 1,68%
tetherUSDT/TRY
27,02 TL 0,01%
bnbBNB/TRY
5.701,78 TL 1,15%
xrpXRP/TRY
13,78 TL 0,16%
usd-coinUSDC/TRY
27,02 TL 0,02%
staked-etherSTETH/TRY
42.962,31 TL 1,76%
dogecoinDOGE/TRY
1,67 TL 1,40%
cardanoADA/TRY
6,62 TL 1,86%
solanaSOL/TRY
529,20 TL 1,43%

Paylaş

Bybit Türkiye’deki İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi

Bybit Turkiyedeki Ilk Bulusmasini Gerceklestirdi

Kripto para sektöründe oldukça önemli bir konuma sahip olan Türkiye, hem rekabetin hem de etkinliklerin bol olduğu devasa bir pazara sahip. Bu pazar büyüklüğü ve beraberinde getirdiği fırsatlar borsaların da dikkatinden kaçmıyor. Son olarak Türkiye’de faaliyet gösteren kripto para borsalarından Bybit ise Türkiye’deki ilk etkinliği gerçekleştirdi.

Bybit Türkiye'deki İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi

Bybit CEO’su Türkiye’de Gerçekleştirilen İlk Etkinlikte Konuştu

22 Eylül 2022’de Swissotel The Bosphorus’da gerçekleştirilen ve Bybit Global’den de yetkililerin yer aldığı toplantı, markanın Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk etkinlik olma özelliğine sahip. Bybit Meet Up İstanbul’da, sektör önderleri, influencer’lar, kripto sektör yayıncılığı yapan basın mensupları ve marka yöneticileri bir araya geldi.

Bybit Meet Up İstanbul açılışında bir video mesaj ile seslenen Bybit Kurucu Ortağı ve Ceo’su Ben Zhou, Türkiye’nin dünya kripto ekosistemine uyum açısından dünya çapında önde gelen ülkelerden biri olduğunu vurguladı. Bunun yanı sıra Bybit için Türkiye’nin teşkil ettiği önemi vurgulayan Zhou, Türkiye’de kısa sürede yakalanan başarılı çıkışın taraflarına teşekkür etti. Bybit’in sunduğu hizmetleri de paylaşan Zhou, birlikte büyümek için önerilere önem verdiklerini de toplantı katılımcılarına mesajında aktardı.

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt

Cem Arslan Kurt Eylül 1999 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkokul eğitimini İstanbul ve Mersin'de gördü ve ortaokulu Kuzey Kıbrıs'ta okudu. Kıbrıs'ta merkezden oldukça uzak yaşadığından vaktinin büyük bir çoğunluğunu doğada ve bilgisayar başında geçirdi. Bu süre zarfında teknoloji, bilim ve yazılım dallarına ilgisi artan Cem, bu konular hakkında okuma ve araştırmalar yaparken Wikipedia’da oldukça fazla zaman geçirdi. Ardından Wikipedia vakfının bir üyesi olarak birçok madde yazdı ve düzenledi. 500'den fazla maddeyi Türkçe’ye kazandırdı ve 6.000'in üzerinde katkıda bulundu. Böylelikle yazarlık kariyerine Wikipedia’da başladı. Liseyi Gaziantep'te Özel Bilişim Koleji'nde bitiren Cem, Biyoloji ve teknoloji alanında da birçok yarışma ve etkinliğe katıldı. IGSIS adlı koku simülatörü projesiyle bir Tübitak yarışmasında ilk 10'a girdi. Şu anda İstanbul'da yazılım üzerine Üniversite eğitimine devam ederken kendisini yazılım alanında geliştiriyor. Son dönemde ise özellikle Blockchain, kripto para ve NFT alanına odaklanan Cem, bu konuda araştırmalar yapıp içerik üretiyor ve projeler hazırlıyor. Genel olarak bilim kurgu ve teknoloji kitapları ile birlikte güncel bilimsel makaleleri okumayı seviyor. Anatomi ve unrealist çizimler yapmaktan hoşlanıyor. Seçici bir sinefil olan Cem, bilim kurgu, fantastik ve kısa filmleri takip ediyor. Arkadaş grubu ile birlikte 5.000’den fazla üyeye sahip 12 Telegram yazılım grubunun Admin'liğini yapıyor ve Blockchain geliştiricileri için Türkçe platform oluşturmayı ve etkinlikler düzenlemeyi hedefliyor. Bitcoin ile ilk defa DarkWeb ortamını araştırırken tanışan Cem, Bitcoin’i geleceğin ‘Altını’ olarak görüyor. Blockchain teknolojisini oldukça önemsiyor ve kendi projelerini geliştirmek için çalışıyor. Ek olarak birçok Blockchain ve kripto para projesini araştırıyor ve bu projeler hakkında incelemeler yazıyor. Kripto paraların geleceğin ekonomisinde oldukça önemli olduğunu düşünüyor. Kripto paralara yatırım yapıyor ve varlıklarının %90’ını soğuk cüzdanlarında tutmayı tercih ediyor. Dünyayı gezme hayali olan Cem, farklı kültürlerin insanlarını tanımayı ve mutfaklarını deneyimlemeyi seviyor. Gezi, blog ve bilgilendirici içerikleri okuyup izlemeyi seven Cem, Blockchain ve kripto para konusunda içerik üretirken kariyerine BTCHaber.com’da İçerik Editörü olarak devam ediyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blokzincirin ve kripto paraların, geleceği nasıl değiştireceğini bugünden öğrenin.
No coins selected
Bağlantıyı kopyala