BTCHaber ile Salı Buluşmaları Başladı

Blokzincir ve kripto para dünyasının öncü isimlerini Paribu sponsorluğunda her hafta salı günü YouTube üzerinden canlı olarak izleyicilerle buluşturan “BTCHaber ile Salı Buluşmaları”nın ilki gerçekleştirildi.

Blokzinciri ve kripto para dünyasının lider yayını BTCHaber, yine bir yeniliğe imza atarak Türkiye’nin en büyük blokzinciri firmalarından Paribu’nun sponsorluğunda salı günleri her biri kendi alanında öncü isimleri okuyucularıyla buluşturduğu BTCHaber ile Salı Buluşmaları programının ilki 21 Nisan Salı günü gerçekleştirildi.

Sektörün önde gelen isimlerinden Erkan Öz’ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen online yayının ilk konukları sektörün iki tecrübeli ismi Cemil Şinasi Türün ve İsmail Hakkı Polat oldu. İzleyicilerin büyük ilgi gösterdiği yayının ilk yarısında Çin’de başlayıp tüm dünyaya yayılan ve ne yazık ki son birkaç haftadır ülkemizi de etkileyen COVID-19 salgını, petrol fiyatlarındaki düşüş, kripto paraların mevcut durumu, altın ve gümüş gibi değerli madenlerdeki fiyat dalgalanmaları ve diğer ekonomik gelişmeler tartışıldı. Erkan Öz, Cemiş Şinasi Türün ve İsmail Hakkı Polat ikinci yarıda izleyicilerin sorularını yanıtladı. Etkinliği 150’nin üzerinde izleyici canlı olarak takip etti.

Bir sonraki BTCHaber ile Salı Buluşmaları 5 Mayıs Salı günü gerçekleştirilecek.

BTCHaber

BTCHaber

2016’da kurulan BTCHaber, kendi yazar kadrosu ile özgün yazılar ve içerikler üretmekte, yerli ve yabancı kaynakları takip ederek doğruluğu teyit edilmiş sadece önemli ve öne çıkan haberleri sunmaktadır. BTCHaber, kripto para piyasasının her geçen gün büyüdüğü bu dijital çağda yeni yatırım yollarının keşfetmek, gelişmeleri anbean takip etmek ve kullanıcıları doğru bilgiye ulaştırmak için kurulmuş güncel Bitcoin ve diğer kripto paraların konu alındığı haber platformudur.
https://www.btchaber.com/

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoin
Bitcoin (BTC) 399.581,91 TL 1,16%
ethereum
Ethereum (ETH) 28.802,91 TL 4,66%
cardano
Cardano (ADA) 19,84 TL 3,07%
tether
Tether (USDT) 8,44 TL 0,22%
binance-coin
Binance Coin (BNB) 3.432,67 TL 4,24%
xrp
XRP (XRP) 8,95 TL 2,51%
solana
Solana (SOL) 1.236,07 TL 3,54%
polkadot
Polkadot (DOT) 277,56 TL 7,30%
dogecoin
Dogecoin (DOGE) 2,04 TL 0,11%
usd-coin
USD Coin (USDC) 8,44 TL 0,23%
Copy link
Powered by Social Snap