BTCafe’nin Yeni Bölüm Konuğu Nilay Deniz Oldu

BTCafe’in bu haftaki konuğu oyuncu Nilay Deniz oldu. Nilay Deniz ile oyunculuk kariyerinden ve kripto varlıklar hakkında konuşuldu.

BTCafe’de Nelerden Bahsedildi?

Melis Hazal Karagöz Nilay Deniz’e “Ekonomi ile aran nasıl? Daha doğrusu kendi ekonomini nasıl yönetiyorsun” şeklinde soru yöneltti:

Nilay Deniz “Yani bakıldığı zaman yemek yemek benim için dünyadaki en sevdiğim şeylerden biri olabilir. Hatta şöyle demek gerekirse muhtemelen yemek için yaşıyorum. Yani şöyle demek gerekirse en çok yemeye para harcarım aynı zamanda evime çok para harcıyorum, evimi çok seviyorum” dedi.

Melis Hazal Karagöz Nilay Deniz’e “Bir kripto para maceran varmış, paylaşabilir misin?” dedi:

Nilay Deniz ” Şöyle ki herkes konuşuyor. Ben de dedim ki bir altcoinlerden bir şeyler alayım. Aslında şöyle ufak ufak bir şeylere yatırdım çok anlamadığım için çok şans eseri oldu. Bakıldığı zaman şansa çok iyi şeyler almışım benim o yatırdığım küçücük parayı biraz daha yukarı çıkardı. Almadan önce birkaç kişiye danıştım hatta grafikleri falan da baktım. O baktıklarım da 3 tane seçtim onları yatırdım. Sonra birkaç tane arkadaşım bu konuya el atmaması gereken bir arkadaşım dahil olunca olan o yatırımım gitti” şeklinde konuştu.

Sena Karakılıç

Sena Karakılıç

Nur Sena Karakılıç 26 Ekim 1998 yılında İstanbul Fatih’te doğdu. 3 kardeşten en küçüğü olan Sena, aslen Edirneli. Şu anda İstanbul’da yaşamına devam ediyor. Eğitim hayatı boyunca birçok farklı şehirde bulundu. İlköğretim ve ortaokulu eğitim sürecini Yalıköy Ortaokulu‘nda tamamladı. Lise eğitimini yatılı olarak okumaya karar veren Sena, eğitimini Kırklareli Atatürk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lise yıllarında amatör olarak tiyatro ve resim ile ilgilenen Sena, haberciliğe olan ilgisini bu döneminde keşfetti ardından gazetecilik bölümünü seçmeye karar verdi. Şu anda Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu olan Nur Sena, aynı zamanda Ege Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema mezunu. Eğitimine halen Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü ile devam ediyor. Gazeteciliğin temel ilkelerini benimsemiş ve haberciliğin etik değerleri çerçevesinde haber yazmaya dikkat etmektedir. Üniversite döneminde gazetecilik mesleğini sahada öğrenmenin gücüne inanan Sena, TRT Haber ve Ege Ajans’ta muhabir olarak çalıştı. Üniversite eğitimi süresinde çeşitli medya sektörlerinde uzun dönemli stajyer olarak yer aldı. Stajyer olarak çalıştığı yerlerden bazıları Turkish British Magazine ve Ege Haber. Bu kurumlarda web editörü olarak çalışmalarına devam etti. Nur Sena son zamanlarda hızla gelişen teknolojik gelişmeler ile birlikte adını günlük hayatta çokça duyduğumuz kripto varlıklar ile yakından ilgileniyor. Dijitalleşen dünya ile birlite kripto varlık sektöründe yaşanan gelişmeleri ve aynı zamanda kripto varlık ekosistemini güncel olarak takip ediyor. Dijital kanallar, teknolojik gelişmeler ve güncel olarak sosyal medyadaki gelişmeler üzerine okuma yapmaktadır. Ana akım medya ile de ilgilenen Sena, ekonomik gelişmelerin anlık takibini gerçekleştiriyor. Habercilik pratikleriyle birlikte kripto varlıklar üzerine detaylı ve geniş çaplı birçok araştırma ve okuma yapıyor. İletişim alanındaki deneyimlerini, gelişen medya sektörüne uyum sağlayacak şekilde geliştiremeye devam eden Nur Sena şu anda Türkiye’nin uzman kadrolu haber platformu olan BTCHaber TV’de içerik editörlüğü yapıyor. BTCHaber TV’de yayımlanan Kripto Bülten, kriptografik ve BTCafe programlarının içeriği ile ilgilenen Sena, her haftada yayımlanan bu 3 programın bültenlerini BTCHaber.com haber sitesine girişini sağlıyor.

Yanıt verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Türkiye'nin Uzman Kadrolu Kripto Haber Platformu
bitcoinBTC/TRY
433.448,72 TL 1,51%
ethereumETH/TRY
34.245,61 TL 3,87%
tetherUSDT/TRY
17,94 TL 0,06%
usd-coinUSDC/TRY
17,93 TL 0,20%
bnbBNB/TRY
5.715,76 TL 1,30%
cardanoADA/TRY
10,11 TL 2,62%
xrpXRP/TRY
6,68 TL 2,92%
binance-usdBUSD/TRY
17,95 TL 0,06%
solanaSOL/TRY
792,78 TL 3,93%
dogecoinDOGE/TRY
1,38 TL 4,48%
Bağlantıyı kopyala